سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

قیمت قطعی خرید خدمت سربازی در سال 94

مجموعه : اخبار گوناگون
قیمت قطعی خرید خدمت سربازی در سال 94

خرید خدمت سربازی از سال 94 در کشور ایران صورت می گیرد. مشمولان می توانند از ابتدای سال 94 با در دست داشتن مدارک شناسایی به سازمان وظیفه عمومی شهرشان مراجعه نموده و اقدام به خرید دوره خدمت ضرورت نمایند. سازمان وظیفه عمومی ناجا: جریمه تعیین تکلیف وضعیت خدمتی مشمولان غایب پس از تصویب مجلس اعلام خواهد شد لذا متقاضیان به سازمان وظیفه عمومی مراجعه نکنند.

 

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: مقررات جریمه در نظر گرفته شده برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی مشمولانی است که بیش از 8 سال غایب و بین سنین 27 تا 50 سال هستند.

 

این اطلاعیه می افزاید: با توجه به اینکه این موضوع در لایحه بودجه سال 94 پیش بینی شده لذا در صورت تصویب مجلس شورای اسلامی ، این مقررات با در نظر گرفتن مبلغ جریمه تعیین شده از سال 94 اجرایی خواهد شد.

 

سازمان وظیفه عمومی ناجا به محض دریافت بخشنامه مربوط به جزئیات این مقررات، اخبار مربوط به آن را از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان در سایت پلیس به نشانی www.vazifeh.police.ir اطلاع رسانی خواهد کرد، لذا متقاضیان از مراجعه به سازمان وظیفه عمومی خودداری کنند. 

 

 

منبع: واحد مرکزی خبر

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز درست کردن کاکائو خرمایی خوراکی های مشکی چه خواص و فوایدی را دارند؟ آموزش درست کردن آش دوغ روش درست کردن خوشمزه ترین شام رژیمی در تابستان آموزش درست کردن چیپس خرمایی در خانه + خواص طرز تهیه فرنی بستنی کلاسیک خواص سیب زمینی در زیبایی پوست و مو آموزش طرز پخت مرغ شکم پر آموزش طبخ آش غلور طرز تهیه تخم مرغ شکم پر مخصوص تزیین میز غذا طرز تهیه اسموتی آناناس و نعناع خوشمزه در منزل آموزش درست کردن سالاد سیب زمینی در منزل