سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

رابطه جنسی گروهی دختران دبیرستانی با مدیر مدرسه

مجموعه : اخبار گوناگون
رابطه جنسی گروهی دختران دبیرستانی با مدیر مدرسه

دختران یک دبیرستان دخترانه به صورت گروهی و دسته جمعی با مدیر مدرسه شان رابطه جنسی برقرار می کردند. تحقیقات پلیس در این خصوص از دفتر و منزل رابرت آدامز، مدیر این مدرسه حاکی از آن است که وی این دانش آموزان را به دفتر خود می برده و به بیش از 180 از آنها تجاوز كرده است.

 

تجاوز یك مدیر مدرسه خصوصی در کالیفرنیا به بیش از 180 دانش آموز دختر این مدرسه، رسوایی جدیدی را برای غرب رقم زد. مزاحمت یک مدیر مدرسه خصوصی در کالیفرنیا برای شاگردان دختر این مدرسه، رسوایی جدیدی را برای غرب رقم زد. بنا بر گزارش سماتک به نقل از دانشجو، مدیر یک مدرسه خصوصی در ایالت کالیفرنیا به دانش آموزان دختر این مدرسه تجاوز كرده است.

 

تحقیقات پلیس در این خصوص از دفتر و منزل رابرت آدامز، مدیر این مدرسه حاکی از آن است که وی این دانش آموزان را به دفتر خود می برده و به بیش از 180 از آنها تجاوز كرده است.

 

بنا بر این گزارش، سن دانش آموزان که مورد مزاحمت و تجاوز قرار گرفته اند حدود 15 سال بوده است. رابرت آدامز بعد از این ادعا علیه خود در مکانی مخفی شده است و وکیل وی مدعی است اسنادی دارد که بی گناهی موکل خود را نشان می دهد. آسوشیتدپرس خبر داده که پلیس مدرسه وی را تعطیل كرده است.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن سالاد چند طبقه آموزش درست کردن کباب ران مرغ بدون استخوان راز پخت میگو پلو با کشمش طرز تهیه آبگوشت خوشمزه برای ناهار سبزیجاتی که اگر پخته شوند خاصیت بیشتری دارند روش های اصولی پخت گوشت به شکل های مختلف فوت و فن پخت خورش قیمه نذری خوش رنگ آموزش درست کردن دلمه مرغ آموزش درست کردن برنج به سبک ایتالیایی نکات مهم و حیاتی آشپزی برای دختران تازه عروس آموزش درست کردن کوفته قلقلی با گوجه و مرغ راهکارهایی برای بهتر کردن طعم قهوه