فوتبال

فوتبال

الفبا
آرشان تور

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک
قاصدک
آرشان تور
الفبا

رابطه جنسی گروهی دختران دبیرستانی با مدیر مدرسه

مجموعه : اخبار گوناگون
رابطه جنسی گروهی دختران دبیرستانی با مدیر مدرسه

دختران یک دبیرستان دخترانه به صورت گروهی و دسته جمعی با مدیر مدرسه شان رابطه جنسی برقرار می کردند. تحقیقات پلیس در این خصوص از دفتر و منزل رابرت آدامز، مدیر این مدرسه حاکی از آن است که وی این دانش آموزان را به دفتر خود می برده و به بیش از 180 از آنها تجاوز كرده است.

 

تجاوز یك مدیر مدرسه خصوصی در کالیفرنیا به بیش از 180 دانش آموز دختر این مدرسه، رسوایی جدیدی را برای غرب رقم زد. مزاحمت یک مدیر مدرسه خصوصی در کالیفرنیا برای شاگردان دختر این مدرسه، رسوایی جدیدی را برای غرب رقم زد. بنا بر گزارش سماتک به نقل از دانشجو، مدیر یک مدرسه خصوصی در ایالت کالیفرنیا به دانش آموزان دختر این مدرسه تجاوز كرده است.

 

تحقیقات پلیس در این خصوص از دفتر و منزل رابرت آدامز، مدیر این مدرسه حاکی از آن است که وی این دانش آموزان را به دفتر خود می برده و به بیش از 180 از آنها تجاوز كرده است.

 

بنا بر این گزارش، سن دانش آموزان که مورد مزاحمت و تجاوز قرار گرفته اند حدود 15 سال بوده است. رابرت آدامز بعد از این ادعا علیه خود در مکانی مخفی شده است و وکیل وی مدعی است اسنادی دارد که بی گناهی موکل خود را نشان می دهد. آسوشیتدپرس خبر داده که پلیس مدرسه وی را تعطیل كرده است.

 

 

 

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو مهرپرواز تشریفات ملل مبلمان اداری