الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

این خانم مدیر پربازدیدترین سایت همسریابی دنیا است + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
این خانم مدیر پربازدیدترین سایت همسریابی دنیا است + تصاویر

این خانم مدیر پربازدیدترین سایت همسریابی دنیا است و به گزارش سماتک این زن چینی برای حل مشکل تجرد پسر و دخترهای مجرد چین سایت غول همسریابی را تاسیس کرده است تا پاسخی برای تامین نیازهای اجتماعی، عاطفی و جنسی کاربران فضای مجازی باشد.پ

 

این سایت همسریابی با حدود بیش از 110 میلیون عضو بزرگترین سایت همسریابی دنیاست. اما بهتر است بدانید این سایت که ده سال قدمت دارد در دستان یک زن 38 ساله چینی قرار دارد. خانم ” گانگ هاویان” صاحب این سایت همسریابی است که با سایتهای بزرگی همچون  سایت مچ مقایسه میشود.

این خانم مدیر پربازدیدترین سایت همسریابی دنیا است + تصاویر

این زن کارآفرین که موسس و مدیر بزرگترین سایت همسریابی در چین است در مصاحبه ای با یک شبکه تلویزیونی معروف میگوید: کشور چین اکنون در بحران ازدواج به سر میبرد  و تعداد افراد مجرد در این کشور به شدت رو به افزایش است ، وی اضافه میکند: طبق آمار در آینده نزدیک حدود ۲۰ میلیون مرد چینی قادر نخواهند بود همسری پیدا کنند و این یک مشکل اجتماعی بزرگ است.

 

او معتقد است هرکس در زندگی به یک همراه همیشگی وفادار احتیاج دارد و این یکی از نیازهای اولیه بشر است، اما متاسفانه بحرانهای اقتصادی و ترویج فحشا و تهاجم فرهنگ غربی این امر مهم را در نظر جوانان به شدت کمرنگ کرده است.

این خانم مدیر پربازدیدترین سایت همسریابی دنیا است + تصاویر

قانون تک فرزندی در چین نیز باعث شده است تا سال 2020 میلادی 24 میلیون مرد مجرد در این کشور بدون همسر بمانند. برخلاف کشور چین در برخی کشورها آمار دختران مجرد و بدون همسر رو به افزایش است. به گزارش سماتک بنابراین طرح فعالیت چنین سایتهایی میتواند یاری دهنده کاربران در این زمینه باشد.

 

این خانم معتقد است صداقت کاربران اینترنتی مهمترین اصل موفقیت و اعتماد دیگر افراد به این گونه سایتهاست. اگرچه تاکنون بیش از 4.5 میلیون نفر در این سایت همسریابی با هم آَشنا شده و ازدواج کرده اند اما وی هشدار میدهد همیشه دوستی های اینترنتی پایان خوشی ندارد. چراکه ارتباط از راه دور و احتمال عدم صداقت افراد زمینه سوء استفاده های مالی و عاطفی را در این گونه محیطها افزایش میدهد.

 

مطالب مرتبط:

 

آگهی خفن همسریابی جوان 28 ساله در همدان

 

کاریکاتور های طنز و خنده دار همسریابی و ازدواج اینترنتی

 

همسریابی مردان مجرد روستایی در اتوبوس زنان

 

کلاه شرعی برای تن فروشی با صیغه یک ساعته

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری