سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

شغل جوانان ایرانی در دست افغانی ها است

مجموعه : اخبار گوناگون
شغل جوانان ایرانی در دست افغانی ها است

شغل جوانان ایرانی در دست افغانی ها است “علیرضا رزم حسینی” در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دیروز با افتتاح فرودگاه جیرفت، فصل جدیدی برای جنوب استان ایجاد شد و کشاورزان می‌توانند از این ظرفیت استفاده کرده و محصولات خود را به بازارهای دیگر ارائه کنند.

وی افزود: از آنجا که حمل و نقل جاده‌ای کشش حمل محصولات را نداشت، فرودگاه، یک مرکز استراتژیک برای جنوب است و مردم باید به میدان آمده و محصولات خود را به کشورهای مختلف صادر کرده و حتما امسال افزایش قابل ملاحظه‌ای در صادرات محصولات کشاورزی جنوب شاهد خواهیم بود.

رزم حسینی در ادامه تصریح کرد: مثلث توسعه استان کرمان را در همه شهرستان‌ها تشکیل و جلسات را برگزار می‌کنیم و عملکرد خوبی داشته و هفته آینده جلد سوم کتابچه مثلث توسعه شامل عملکرد هشت ماهه را به مردم ارائه می‌کنیم.

 

وی افزود: هدف این است که ارکان حکومت را برای حل مشکلات سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان هماهنگ کنیم و فکر می‌کنم موفق بوده‌ایم و امیدواریم بتوانیم به دنبال مطرح کردن مشکلات، کاری برای مردم انجام دهیم.

رزم حسینی تصریح کرد: در هشت ماه فعالیت بنده در استان با فضای خوب اقتصادی ایجاد شده تا امروز بالغ بر 42 هزار میلیارد تومان موافقت نامه سرمایه گذاری امضا شده و در پنجره واحد ستاد سرمایه‌گذاری استان مشکلات سرمایه گذاران و تولیدکنندگان را پیگیری و تا حد امکان در چارچوب اختیارات حل می‌کنیم.

استاندار کرمان گفت: استان کرمان فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده و فرهنگ اقتصادی توسط روحانیت باز می‌شود و روحانیت در این زمینه در استان پیشتاز شدند.

 

رزم حسینی با اشاره به سفر وزیر کشور به استان کرمان و برنامه‌های این سفر تصریح کرد: یکی از موضوعات اصلی شورای تامین بحث افاغنه است و در هفته‌های اخیر نمایندگان و ائمه جمعه استان برای تعیین تکلیف این وضعیت تاکید داشته‌اند و جمع بندی را به استحضار وزیر می‌رسانیم و دنبال هستیم فرصت‌های شغلی که افاغنه از ما گرفته‌اند به مردم و جوانان ایرانی برگردانیم.

استاندار کرمان با اشاره به بحران آب در استان گفت: باید در کوتاه مدت به سمت صرفه جویی برویم. در کشاورزی بی‌رویه و بدون برنامه 95 درصد آب مصرف می‌شود و می‌خواهیم با کمک کشاورزان از این میزان آب مصرفی کشاورزی، طی 5 سال 2.5 میلیارد مترمکعب صرفه‌جویی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم همان طور که مردم کرمان در دوران دفاع مقدس مشارکت داشتند، در دوران سازندگی و آبادانی استان نیز حضور فعال داشته و استانی نمونه و خودگردان باشیم.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

همه چیز درباره نوشابه انرژی زا طرز تهیه ترشی مخلوط خانگی روش درست کردن شربت ریواس طرز تهیه پیتزا فلفل گیاهی در منزل آموزش درست کردن پودینگ شکلاتی خامه ای آموزش درست کردن شیرین پلو روش های درست کردن پلو و چلو مجلسی خوش قد و بالا پنکیک آلمانی | روش درست کردن طرز تهیه پنکیک آلمانی آموزش کلوچه‌ های خندان و خوشمزه طرز تهیه سبزی پلو با پنير هالومی + خواص خواص بوی کباب برای بدن انسان طرز درست کردن اسپاگتی با رول بادمجان