سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

تجاوز رئیس جمهور آمریکا به مادرش + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
تجاوز رئیس جمهور آمریکا به مادرش + تصاویر

 خانم هیلاری کلینتون 66 ساله در صدد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری امریکا در سال 2016 میلادی است با انتشار کتاب:” Franks’ Timeless: Love, Morgenthau and Me.” پرده از این وقایع برداشته است. هیلاری کلینتون همسر بیل کلینتون 67 ساله خبر تاسف باری را رسانه ای کرد.او طی اظهارات جنجالی مدعی شد شوهرش در کودکی به مادرش تجاوز نموده است.خانم هیلاری طی اظهاراتی این سخنان را به خانم نویسنده و برنده جایزه پولیتزر گفته است.این سخنان در کتابی که توسط همین نویسنده انتشار یافته نوشته شده است.

تجاوز رئیس جمهور آمریکا به مادرش + تصاویر

خانم هیلاری مدعی شده است مادر بیل کلینتون خانم “کلی”از همسرش در دوران کودکی سو استفاده هایی نموده است که باورتان نمی شود.وی افزود همسرش توسط مادرش مورد سو استفاده جنسی قرار گرفته و ان اعمال بی شرمانه اکنون او را به یک معتاد جنسی بدل نموده است.او همچنین خانم مونیکا لوینیسکی را که در انزمان در کاخ سفید حضور داشته متهم به داشتن رابطه با بیل کلینتون نموده است.

تجاوز رئیس جمهور آمریکا به مادرش + تصاویر

خانم لوسیندا فرانک نویسنده کتاب می گوید خانم هیلاری این سخنان را طی مصاحبه ای که در سال 1999 با وی داشته است گفته است.او در انزمان دوست نداشت این خبر را رسانه ای شود. اما اکنون که خانم هیلاری کلینتون 66 ساله در صدد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری امریکا در سال 2016 میلادی است با انتشار کتاب:” Franks’ Timeless: Love, Morgenthau and Me.” پرده از این وقایع برداشته است و مادر بیل کلینتون در سال 1994 فوت نمود.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن مربای آناناس خانگی چگونه یک قهوه بی نقص درست کنیم؟ طرز تهیه ترشی مخلوط خانگی آناناس معجزه ای برای کاهش وزن و لاغری سریع اطلاعاتی درباره ریواس و خواص آن روش تهیه شیرینی خانگی اتریشی خواص میوه های خشک برای بدن انسان طرز تهیه خوراک پنیر با بیسکویت آموزش درست کردن خوراک ایتالیایی با مرغ آموزش درست کردن سان شاین کلاسیک خواص بی نظیر آب هندوانه برای بدن انسان آموزش شیرینی خوشمزه هندوانه