سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

تصویب 9 ماه مرخصی زایمان برای زنان فرهنگی

مجموعه : اخبار گوناگون
تصویب 9 ماه مرخصی زایمان برای زنان فرهنگی

وزیر آموزش وپرورش،  درباره ابلاغ آیین نامه افزایش مرخصی زایمان زنان فرهنگی از شش به 9 ماه و روش های جبران کمبود نیرو نیز گفت: کمبود نیرو و جدا شدن معلم در طول سال تحصیلی از مدرسه از جمله مواردی است که اجرای طرح را به تعویق می‌انداخت اما با توجه به نیاز همکاران به مرخصی به این نتیجه رسیدیم که این طرح را اجرا کنیم . وی افزود: با ساماندهی نیروی انسانی که از سال گذشته آغاز کردیم بخش عمده‌ای از کمبودها جبران شد و بخش دیگر از طریق پرداخت اضافه کار به معلمان جبران خواهد شد.

 

وزیر آموزش و پرورش از راه اندازی ۴۸ آزمایشگاه نانو در پژوهش سراهای دانش آموزی تا پایان امسال خبر داد. علی اصغر فانی درمراسم قدردانی از دانش آموزان پژوهشگر، گفت: تا پایان دولت یازدهم شمار پژوهش سراهای دانش آموزی از 401 به 752 پژوهش سرا خواهد رسید.
 

وی با اشاره به اجرای سند تحول آموزش و پرورش گفت: در این سند بر پژوهش تاکید فراوانی شده است و ما در قالب جشنواره جابربن حیان برای دوره ابتدایی و جشنواره جوان خوارزمی برای دوره دبیرستان کارهای خوبی را آغاز کرده ایم. فانی درباره رشد بودجه آموزش و پرورش درلایحه بودجه سال 94 گفت: رشد بودجه آموزش و پرورش در سال 94، 23 درصد است البته تبصره‌هایی در مجلس به تایید و تصویب رسیده است که اگر قطعی شود این رقم بیشتر خواهد شد.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کته تره با ماهی تیلاپیا طرز تهیه و پخت بیف یاکیتوری در منزل آموزش پخت خوراک مرغی خوشمزه آموزش طبخ خورشت فسنجان با قارچ طرز تهیه ی غذای راحت و خوشمزه ریزوتو مرغ و قارچ طرز تهیه پیتزا توپی (جدید) روش درست کردن سالاد مرکبات با سبزیجات خوردن این میوه ها برای بدن سم و ممنوع است طرز تهیه چای سرد (آیس تی) در منزل سوپ پاستا و مرغ، یک پیش غذای لذیذ آموزش درست کردن لازانیا با طعم ماهی رنگ زولبیا و بامیه نشانه کیفیت است