الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

دختری که همکلاسی هایش را به تن فروشی وادار می کند

مجموعه : اخبار گوناگون
دختری که همکلاسی هایش را به تن فروشی وادار می کند

این دختر جوان که تنها 17 سال سن دارد همکلاسی هایش را به تن فروشی وادار می کند و پس از اغفال آنان پیرمردی که همدست او نیز هست به دختران تجاوز می کند.

 

یک دانش آموز دختر 17 ساله ای پس از فریب دادن همکلاسی‌ های خود، به بهانه ملاقات کاری با تاجر 62 ساله در شهر وبستر تگزاس، آنها را می‌ فروخت، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

 

این دختر 17 ساله که “چلسی الیزابت تیلور” نام دارد بعد پس از معرفی و تعیین قرار ملاقات همکلاسی خود به منزل مردی 62 ساله به نام “مایکل وین مک اینتاش” که خود را تاجر معرفی میکرد به بهانه داشتن شغل پردرآمد این دختران را به مایکل وین می فروخت.

 

پیش تر مایکل وین 62 ساله با 2 فقره تجاوز جنسی به یک کودک متهم شده بود که با پرداخت وثیقه 120 هزار دلاری آزاد شد. به گزارش سماتک الیزابت پس از جلب اطمینان دوستان خود مبنی بر یافتن شغل مناسب و پردرآمد به منزل مایکل می‌فرستاد و در ازای این کار 3600 دلار دریافت می‌نمود.

دختری که همکلاسی هایش را به تن فروشی وادار می کند

فریب خوردگان پس از حضور در منزل مایکل با تهدید شدن به مرگ وادار به انجام خواسته‌ های نامشروع مایکل می‌شدند. این دختری نوجوان به صورت پنهانی از اتفاقات روی داده در محل ملاقات فیلم و عکس تهیه می‌کرد و با ارائه آنها به قربانیان آنان را وادار به سکوت می‌نمود.

 

براساس اطلاعات یکی از قربانیان که به صورت ناشناس در یک گفتگوی تلفنی با پلیس وبستر صورت گرفت هویت الیزابت و مایکل برای پلیس بازگو شد و پلیس طی یک عملیات مخفیانه قبل از قربانی شدن آخرین قربانی الیزابت و مایکل را در منزل وی قبل از ارتکاب جرم دستگیر نمود.

 

الیزابت تاکنون 40 پرونده شکایت مبنی بر تجاوز جنسی را پیش روی پلیس باز کرده است و پرونده وی و مایکل پس از تکمیل شدن به دادگاه فرستاده خواهد شد.

 

مطالب مرتبط:

 

کلاه شرعی برای تن فروشی با صیغه یک ساعته

 

حضور دختران تن فروش در قسمت جدید سریال معمای شاه

 

زنان فروشی در ویترین فروشگاههای زنجیره ای + تصاویر

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری