سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

فستیوال دوچرخه سواری عریان و لخت در انگلیس + عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
فستیوال دوچرخه سواری عریان و لخت در انگلیس + عکس

جشنواره ای جالب در انگلیس برگزار شده است که در آن دوچرخه سواران بدون هیچ لباس و پوششی مسابقه دادند. عده ای از این تظاهرات کنندگان بر روی بدن های خود شعارهایی نوشته بودند و عده ای هم به پوشیدن لباس های زیر اکتفا کرده بودند.

 

صدها نفر از مردم عریان انگلیس به مناسبت «روز جهانی دوچرخه سواران عریان» به صورت کاملا لخت سوار بر دوچرخه اعتراض خود را نشان دادند. به گزارش سماتک  به نقل از المحیط، دموکراسی به سبک غربی به شما اجازه می دهد در حالی که عریان و لخت هستید، تظاهرات کنید و این چیزی است که هر ساله در انگلیس اتفاق می افتد.

 

بر اساس این گزارش، 11 ژوئن 2011 صدها نفر از مردم عریان انگلیس به مناسبت «روز جهانی دوچرخه سواران عریان» و در اعتراض به اتومبیل هایی که با مصرف بنزین باعث آلودگی محیط زیست و طبیعت می شوند، به صورت کاملا لخت سوار بر دوچرخه اعتراض خود را نشان دادند.

فستیوال دوچرخه سواری عریان و لخت در انگلیس + عکس

تظاهرکنندگان عریان از صبح زود با دوچرخه های خود ماراتونی را در شهر لندن آغاز کرده و در تمامی بخش ها و نواحی این شهر و تعدادی دیگر از شهرهای انگلیس مانند مکزیکو چرخ زدند.

 

عده ای از این تظاهرات کنندگان بر روی بدن های خود شعارهایی نوشته بودند و عده ای هم به پوشیدن لباس های زیر اکتفا کرده بودند. در این مراسم فرقی هم بین زن و مرد وجود ندارد و تا زمانی که باعث اختلال در قوانین انگلیس نشوند، هرچند مغایر با تمامی اصول اخلاقی و دینی و انسانی باشد، در بیان نظرات خود کاملا آزاد هستند.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

روش تهیه سالاد ماکارونی ژله ای طرز تهیه نان پانچوی سیب آموزش درست کردن اسنک رژیمی کالباس طرز تهیه ساندویچ مرغ و قارچ بازاری در منزل طرز تهیه و روش درست کردن فرنی خوشمزه با نشاسته طرز درست کردن ساندویچ استیک پنیری بازاری در خانه آموزش نان شکلاتی با عطر و بوی عالی طرز تهیه انواع کیک های فنجانی، یک عصرانه بی نظیر آموزش درست کردن پلو کدو حلوایی آموزش درست کردن کتلت آلمانی خواص انگور سیاه و سبز آموزش شیرینی خوشمزه هندوانه