سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

تبر زنی داعش بر سر یک جادوگر (18+)

مجموعه : اخبار گوناگون
تبر زنی داعش بر سر یک جادوگر (18+)

گروه تروریستی داعش به تازگی بر سر یک فرد عراقی تبر زد. جلادان داعش روز پنج‌شنبه یکی از شهروندان عراقی را به اتهام سحر و جادو اعدام کردند. در تصاویر منتشر شده که مربوط به شرق شهر تکریت است فردی را چشم بسته نشان می‌دهد که اعضای داعش بالای سر او ایستاده و پس از قرائت اتهام وی حکم به کفر و واجب القتل بودن او داده‌اند.

تبر زنی داعش بر سر یک جادوگر (18+)

پس از آن جلادی شمشیر به دست داعش فرد متهم را که چشم بسته و بر روی زانو نشسته است گردن می‌زند. داعش اعلام کرده که این فرد که در یکی از روستاهای شرق تکریت زندگی می‌کرده و ادعای جادوگری داشته و به همین علت باید با ضربت شمشیر کشته شود.

تبر زنی داعش بر سر یک جادوگر (18+)

این جنایات داعش و گروه‌های مشابه در عراق و سوریه در حالی اتفاق می‌افتد که تمام جهان از حمایت‌های مالی و تسلیحاتی کشورهای عربی منطقه، اسرائیل، ترکیه و آمریکا از این گروه‌ها آگاه است و نسبت به جنایات این‌چنینی هیچ اعتراضی از خود بروز نمی‌دهند.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

4 نوع سبزی که میکروب ها را از بدن سم زدایی می کنند آموزش دسرهای تک نفره برای افطار ماه رمضان آموزش درست کردن شیرینی مربایی آموزش دسر عربی خوشمزه دسر عیش السریا خواص طبیعی میوه به طرز درست کردن دسر کیک هویج لقمه‌ای آموزش درست کردن ژله بستنی فالوده ای آموزش درست کردن ترشی لبو و ترب آموزش درست کردن شیرینی آلمانی خواص دارو درمانی شلیل طرز تهیه کیک با گوشت بوقلمون تنوری آموزش تصویری درست کردن کالباس در خانه