سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

داعش استفاده از گوشی هوشمند را ممنوع کرد

مجموعه : اخبار گوناگون
داعش استفاده از گوشی هوشمند را ممنوع کرد

گروه تروریستی داعش با قوانین ممضحک خود مردم عراق و شام را در تنگنا قرار داده است. رهبر داعشی ها استفاده از گوشی موبایل از نوع هوشمند را ممنوع کرده است.

 

گروه تروریستی داعش استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند را در مناطق تحت محاصره خود در شمال شرق بعقوبه ممنوع اعلام کرده و از ساکنان این مناطق خواسته گوشی‌های همراه خود را به اعضای داعش تحویل دهند.

 

بنا به گفته این منبع بهانه داعش برای صدور این حکم این است که دستگاه‌های گوشی هوشمند همراه دارای برنامه جاسوسی برای ریشه کن کردن این گروه تروریستی است. ابواسحاق المغربی، یکی از رهبران داعش از ساکنان منطقه شمال شرق بعقوبه خواست گوشی‌های خود را تحویل دهند.

 

همچنین المغربی به اعضای داعش دستور داد خانه‌های ساکنان را جستجو و بازرسی‌ها را افزایش دهند و مانع استفاده از گوشی‌ها شده و افرادی را که به این قانون جدید پایبند نیستند را بازداشت کنند. پیش از این داعش در برخی مناطق تحت کنترل خود از جمله دیالی استفاده از گوشیهای همراه دوربین دار تنها در داخل و اطراف پایگاه‌های اصلی خود آزاد اعلام کردند و با شهروندانی که این قانون را زیر پا می‌گذاشتند برخورد می‌کردند.

 

 

منبع: ایسنا

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

فلفل و خواص بی نظیر آن طبخ سریع آش رشته در چهل دقیقه مربای سیب آموزش درست کردن روش درست کردن خوراک مرغ و قارچ رژیمی آموزش درست کردن سالاد اندونزی مجلسی آموزش درست کردن سالاد سیب زمینی و شوید آموزش درست کردن پیراشکی تن ماهی به شکل ماهی آموزش درست کردن فیله سوخاری تیلاپیلا طرز تهیه پای کره بادام زمینی طرز تهیه سالاد انار ویژه شب چله طرز پخت خورش کرفس آموزش درست کردن شیر تخمه