سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

دکتر بیهوشی به 30 زن بیهوش تجاوز کرد

مجموعه : اخبار گوناگون
دکتر بیهوشی به 30 زن بیهوش تجاوز کرد

این دکتر بیهوشی هوس باز پس از بیهوش کردن بیماران خود به آن ها تجاوز می کرد. دکتر دودنات هنوز تحت محاکمه قرار نگرفته است. تعرض‌های جنسی در فاصله سال‌های 1992 تا 2010 اتفاق افتاده است. در شهر تورنتو یک متخصص بیهوشی به تعرض جنسی  29 زن تحت مراقبت خود متهم شده است.

 

پلیس کانادا در این مورد گفت: تصور می‌شود دکتر جورج دودنات 61 ساله زنانی را که قرار بود تحت عمل جراحی قرار گیرند آنها تعرض کرده است. او همچنین در این خصوص در ماه مارس به 3 مورد تعرض متهم شد. پلیس دیگر قربانیان را ترغیب کرد پا پیش بگذارند و روز پنجشنبه گذشته، 26 مورد اتهام تازه مطرح شد.

 

بر اساس متن دادخواست، تعرض‌های جنسی در فاصله سال‌های 1992 تا 2010 اتفاق افتاده است. بیمارستان نورت‌یورک در بیانیه‌ای گفت: «ما شدیدا نگرانیم که این تعداد از افراد با این ادعاها نزد پلیس رفته‌اند و متوجه هستیم که این یک فرآیند دشوار برای آن بیماران و خانواده‌هایشان است».

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه 7 نوع ساندویچ خوشمزه برای وعده ناهار دانش آموزان آموزش درست کردن باقلوای یزد آموزش درست کردن بستنی وانیلی در منزل آموزش درست کردن نان پنیری طرز تهیه بیسکویت خوشمزه پاییزی بدون نیاز به فر طرز تهیه جوجه ترش در منزل آموزش درست کردن کباب ران مرغ بدون استخوان طرز تهیه پیتزا مخصوص با طعم و مزه رستورانی آموزش درست کردن کیک لامینگتون طرز تهیه خورش سیب گلاب مخصوص تابستان آموزش درست کردن شیرینی کاسترد خوراکی های انرژی زا و مناسب برای رفع خستگی