الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

فروش آسان 30 هزار دستگاه خودرو به فرهنگیان در سال 94

مجموعه : اخبار گوناگون
فروش آسان 30 هزار دستگاه خودرو به فرهنگیان در سال 94

فروش آسان 30 هزار دستگاه خودرو به فرهنگیان در سال 94 خوش خبر جدیدی بود که مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان در مرداد 94 اعلام کرد. مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: امسال حدود سی هزار خودرو از ابتدا تا پایان سال بین فرهنگیان عضو این صندوق توزیع می‌شود.

 

به گزارش سماتک به نقل از  افکار نیوز، شهاب‌ الدین غندالی مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به تعداد اعضای عضو این صندوق، اظهار داشت: اکنون بیش از 900 هزار فرهنگی عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند.

 

وی با بیان اینکه فرهنگیان هیچ اجباری برای عضویت در صندوق ذخیره ندارند، خاطرنشان کرد: در گذشته بخشنامه‌ای را معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش جهت اطلاع فرهنگیان برای عضویت تمام معلمان ارسال کرد که همگی عضو صندوق هستند مگر اینکه فردی تمایل نداشته باشد.  پس از این موضوع درصد کمی که حدود 5 درصد از کل فرهنگیان بودند اعلام کردند که تمایلی به عضویت در صندوق ذخیره ندارند.

 

مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان در خصوص واگذاری خودرو به فرهنگیان عضو صندوق ذخیره، خاطرنشان کرد: در خصوص واگذاری خودروهای خارجی به دلیل اینکه فضای منفی در جامعه ایجاد کردند، مشکل داشتیم که اکنون تماماً تحویل شد. وی در خصوص واگذاری خودروهای داخلی به فرهنگیان عضو صندوق نیز گفت: امسال حدود 30 هزار خودرو از ابتدا تا پایان سال بین فرهنگیان عضو این صندوق توزیع می‌شود که سال مالی صندوق از شهریور تا شهریور سال بعد است.

 

غندالی ادامه داد: وقتی که خودرو بر اساس توافقات تحویل گرفته می‌شود، افراد را بر اساس سوابق دسته بندی می‌کنیم و اطلاعات مربوط روی سایت صندوق ذخیره قرار می‌گیرد و ثبت نام انجام می‌شود. هر ماه به میزانی که خودروسازان داخلی خودرو در اختیار صندوق ذخیره قرار می‌دهند، شرایط و ضوابط ثبت نام برای فرهنگیان عضو صندوق اعلام می‌شود.

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری