الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

پیوستن دختران انگلیسی به داعش برای بردگی جنسی

مجموعه : اخبار گوناگون
پیوستن دختران انگلیسی به داعش برای بردگی جنسی

دختران انگلیسی زیادی به تازگی برای رفع نیاز جنسی سربازان گروه داعش به این گروه تروریستی پیوسته اند تا با داعشی ها رابطه جنسی انجام دهند. گمان می‌رود در میان بیش از ۵۰۰ تبعه انگلیس که برای پیوستن به داعش به سوریه و عراق رفته‌اند، ده‌ها زن جوان نیز حضور داشته باشند.

 

حامیان گروه تروریستی داعش در انگلیس به دختران انگلیسی کمک می‌کنند تا به بردگی جنسی برای پیکارجویان مستقر در سوریه بپردازند. روزنامه «ایونینگ استاندارد» روز جمعه (۲۸ آذر) در گزارش خود اعلام کرد واسطه‌های مستقر لندن برای دریافت گذرنامه به نوجوانان کمک می‌کنند، هزینه‌های آنان را می‌پردازند و گاهی آنان را تا پایگاه‌های داعش در سوریه همراهی می‌کنند.

 

بنا بر این گزارش، اینگونه گروه‌ها که بیشتر در شرق لندن فعالیت می‌کنند در حال تبدیل شدن به کانون‌هایی برای جوانان حامی داعش هستند که قصد رفتن به مناطق جنگی در سوریه را دارند. حرس رفیق، یکی از کارشناسان بنیاد کیلیام گفت: «میانگین سنی کاهش یافته است. برخی از دخترانی که به آنجا می‌روند فقط ۱۴ سال دارند.»

 

رفیق افزود: «افرادی هستند که فرایند دریافت گذرنامه را تسهیل کرده‌اند. دخترانی که سن پایین دارند از همراهی فردی بالغ برخوردارند که معمولا زن بوده و به این دختران کمک می‌کند؛ کمک برای دریافت گذرنامه و حتی رساندن دختران به آنجا.»

 

پلیس پیشتر در همین ماه، هواپیمایی را روی باند فرودگاه هیترو در لندن متوقف کرد تا دختر ۱۵ ساله‌ای که قصد پیوستن به داعش در سوریه را داشت، از آن پیاده کند. به گفته مقامات این هواپیما عازم استانبول بود ولی در حالی که به سوی انتهای باند در حرکت بود، دستور بازگشتش صادر شد.

 

این دختر که ساکن منطقه «تاور هملتس» در شرق لندن بود، بلیط لندن به مقصد استانبول را خریداری کرده بود و قصد داشت در ادامه سفر خود از طریق مرز ترکیه وارد سوریه شود.

 

 

منبع: پرس تی وی

 

 

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری