الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

موسس 31 ساله فیسبوک پدر شد + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
موسس 31 ساله فیسبوک پدر شد + تصاویر

موسس 31 ساله فیسبوک پدر شد

به گزارش سایت سرگرمی سماتک مارک زاکربرگ و همسرش دکتر پریسیلا چان اولین فرزندشان را به دنیا آوردند و این خبر در صفحه اصلی فیسبوک منتشر شد. فرزند این زوج ثروتمند یک دختر به نام مکس است و رییس فیس بوک از این بابت بسیار خرسند می باشد.

 

غول فضای مجازی جهان و همسرش  که پیش از این چند بار فرزند خود را پیش از تولد از دست داده بودند ، بالاخره صاحب دختر شدند .بنیانگذار شبکه اجتماعی فیس بوک یعنی مارک زاکربرگ و همسرش دکتر پریسیلا چان پیش از این سه بار تجربه سقط شدن جنین را داشته اند .به گزارش  سماتک مارک زاکربرگ موسس و مدیر عامل شرکت فیسبوک در نامه ای سرگشاده به دختر تازه متولد شده اش اعلام کرد او و همسرش پریسیلا چان 99 درصد از سهام خود در فیسبوک را خرج امور خیریه می کنند.

 

موسس 31 ساله ی فیسبوک،برای اولین بار پدر شد و این خبر را در فیسبوک با جهانیان به اشتراک گذاشت.مارک زوکربرگ، در صفحه فیسبوکش، از به دنیا آمدن دخترش «مکس» خبر داد. میلیاردر جوان، از عشق و حمایت همه کسانی که او و همسرش را در دوران بارداری حمایت کردند، تشکر کرد.

 

نیویورک تایمز نوشت؛ راکربرگ در نامه ای 2 هزار کلمه ای به دختر تازه متولد شده اش ” مکس” با اعلام این موضوع گفت بنیاد خیریه ای به نام ” ابتکار عمل چان زاکربرک” تشکیل خواهد شد و نحوه صرف این میزان ثروت را در آینده مشخص خواهد کرد.

 

زاکربرگ در این نامه ارزش سهام خود در فیسبوک را 45 میلیارد دلار اعلام کرده است. او افزوده است همچنان در طی سال های آتی مدیرعامل فیسبوک باقی خواهد ماند.

 

او در این نامه تاکید کرده است هدف ابتکار عمل چان زاکربرگ ترویج یادگیری شخصی، درمان بیماری ها، اتصال بیشتر مردم جهان به یکدیگر و ایجاد جوامعی قوی خواهد بود.

 

او به دخترش نوشته است: بسیاری از بزرگ ترین فرصت ها برای نسل تو با دسترسی عمومی به اینترنت میسر خواهد شد.” زاکربرگ و همسرش تاکید کرده اند توسعه قابلیت ها و پتانسیل انسانی و تشویق برابری بین همه کودکان در نسل های آینده هدف بنیاد تازه تاسیس آنها خواهد بود.

موسس 31 ساله فیسبوک پدر شد + تصاویر

چان و زاکربرگ هفته پیش صاحب دختر شدند و نام دخترشان و تاریخ دقیق تولد او به طور رسمی با انتشار این نامه اعلام عمومی شده است.به نوشته نیویورک تایمز اقدام زاکربرگ 31 ساله و همسر 30 ساله او دکتر پریسیلا چان ، در ادامه سنت جدید در میان میلیاردرهای جوان منطقه سیلیکون ولی سانفرانسیسکو است که دوست دارند زمانی که جوان هستند اموال و دارایی های خود را صرف امور خیریه کنند.

 

در این زمینه “وارن بافت” میلیاردر آمریکایی با تحسین این اقدام زاکربرگ گفته است میلیاردرها دیگر نباید برای تسلیم دارایی هایشان به نسل آینده منتظر مرگ باشند.

 

قرار است 45 میلیارد دلار سهام زاکربرگ در طول دوران حیات او صرف امور خیریه شود. برای سه سال آتی قرار است سالانه 1 میلیارد دلار از این مبلغ صرف بنیاد ابتکار چان زاکربرگ شود.

 

تهیه و تنظیم: www.samatak.com

 

مطالب مرتبط:

 

پردرآمدترین مدیران سایت های اینترنتی در جهان

 

مدیر فیسبوک و همسر باردارش در کاخ سفید + تصاویر

 

پیرترین کاربر 115 ساله فیسبوک را بیشتر بشناسید

 

زنی که شوهرش را به مبلغ 60 هزار تومان در فیسبوک فروخت

 

عکس هایی از ساختمان اداری سایت فیسبوک

ball

ball

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری