سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

داعش سر پدر و پسر عراقی را برید (تصاویر 18+)

مجموعه : اخبار گوناگون
داعش سر پدر و پسر عراقی را برید (تصاویر 18+)

گروه تروریستی داعش سر پدر و پسر عراقی را برید. شیوه‌های جنایتکارانه این گروه تروریستی که به دروغ و فریب با عنوان «دولت اسلامی» صورت می‌گیرد فرا‌تر از حد تصور آدمی است.

 

تروریست‌های تکفیری داعش که روز سه‌شنبه با به آتش کشیدن «معاذ الکساسبه» خلبان اردنی، همه تعالیم اسلامی را که داعشی‌ها با آنها بیگانه هستند زیر پا نهادند روز پنج‌شنبه یک پدر و پسر عراقی را سر بریدند.

 

این گروه تکفیری به منطقه‌ای که آنرا “ولایت شمال بغداد” خود می‌خواند، اعلام کرد دو عضو یک خانواده عراقی را به جرم همکاری با نیروهای ارتش عراق اعدام کرده است.

 
براساس اعلام گروه تروریستی داعش، «جمعه مرعی سلمان الحبوسی» و پسرش «مصطفی جمعه مرعی الحبوسی» به همکاری با نیروهای عراقی اعتراف کرده‌اند و مجازات سر بریدن برای آنها درنظر گرفته شده است.
 

در تصاویر منتشر شده از سوی این گروه تکفیری پدر و پسر عراقی با چشم‌ و دست‌های بسته در منطقه‌ای در شمال بغداد توسط جلادان سیاه‌ پوش داعش سر بریده شدند.

 
مزدوران داعش که برای ارعاب مردم مناطق تحت کنترل خود در کشتار اسیران و بازداشت شدگان از شیوه‌های اعدام با شلیک گلوله، جدا کردن سر‌ از تن‌‌ و پرتاب کردن از بلندی‌ها و سنگسار کردن استفاده می‌کنند با به آتش کشیدن «معاذ الکساسبه» خلبان اردنی صحنه جدیدی از تروریسم تکفیری به نمایش گذاشت.

داعش سر پدر و پسر عراقی را برید (تصاویر 18+)

داعش سر پدر و پسر عراقی را برید (تصاویر 18+)

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کوکو سبزی گیاهی رژیمی چند نکته مهم برای آشپزی دستور پخت غذای مخصوص ایرانی ها در شب چهارشنبه سوری طرز درست کردن کیک اسمارتیز شکلاتی ویژه کودکان طرز تهیه آبگوشت کرمانی با زیره آموزش درست کردن املتی خوشمزه برای صبحانه آموزش شیرینی خوشمزه هندوانه فواید آلبالو و گیلاس در درمان بیماریها در مان بیماری‌های مفصلی و پوکی استخوان با زردچوبه اصول استفاده از ادویه های مختلف در غذاهای ایرانی طرز تهیه پیتزا مینی گل کلم فست فود رژیمی طرز تهیه اسموتی هلو غذای لاغری