سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

برداشته شدن کسری های جانبازی پدر برای مشمولین سال 94

مجموعه : اخبار گوناگون
برداشته شدن کسری های جانبازی پدر برای مشمولین سال 94

 از ابتدای 94 کسری های خدمت جانبازان برای پسرانشان اعمال نمی شود. مقررات کسر خدمت ایثارگری مصوب سال 90، برای مشمولان غیر غایب متولد سال 1372 و ما قبل که به دلایل قانونی مانند ادامه تحصیل تاکنون به خدمت اعزام نشده و در آینده در مهلت های قانونی به خدمت اعزام می شوند کماکان به قوت خود باقی است.

 

مشمولان متولد 1372 و ما قبل که تا پایان سال 1390 به سن مشمولیت رسیده و به خدمت اعزام نشده و دارای غیبت هستند اگر تا پایان سال 93 خود را معرفی کرده و به خدمت اعزام شوند در شمول مقررات کسرخدمت ایثارگران قرار می‌گیرند.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حجت اله واعظی نژاد، معاون مشمولان و امور معافیت های این سازمان بیان داشت: برابر ابلاغیه اخیر ستاد کل نیروهای مسلح، همه مشمولان متولد 1372 و ما قبل که تا پایان سال 1390 به سن مشمولیت رسیده و به دلایلی تا کنون به خدمت اعزام نشده و دارای غیبت هستند چنانچه تا پایان سال 93 خود را معرفی کرده و به خدمت اعزام شوند در شمول مقررات کسر خدمت ایثارگران مصوب سال90 قرار می گیرند.

 

وی تصریح کرد: مشمولان غایب مورد اشاره که از اول فروردین  1394 و بعد آن، به خدمت اعزام شوند نمی‌توانند از کسر خدمت ایثارگری سال 90 استفاده کنند.

 

واعظی نژاد یاد آور شد: مقررات کسر خدمت ایثارگری مصوب سال 90، برای مشمولان غیر غایب متولد سال 1372 و ما قبل که به دلایل قانونی مانند ادامه تحصیل تاکنون به خدمت اعزام نشده و در آینده در مهلت های قانونی به خدمت اعزام می شوند کماکان به قوت خود باقی است.

 

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه مهلت داده شده جهت بهره مندی از تسهیلات کسر خدمت برای مشمولان غایب تا پایان سال 93 است و قابل تمدید نیست، افزود: مشمولان غایب برای بهره مندی از تسهیلات مذکور در اولین فرصت ممکن درخواست خود را برای اعزام به خدمت، از طریق یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) به ثبت رسانند تا امکان اعزام آنان تا پایان سال 93 فراهم شود زیرا ملاک بهره مندی از تسهیلات کسر خدمت برای مشمولان غایب اعزام به خدمت آنان در سال 93 است.

 

 

 

اخبار اجتماعی – عصر ایران

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه باترمیلک خانگی برای استفاده در کیک چگونه گوشت را خوش طعم کنیم؟ آموزش درست کردن کیک هویج با رویه گاناش طرز تهیه تخم مرغ شکم پر مخصوص تزیین میز غذا خواص طبیعی و مفید کلم کیل آموزش درست کردن سالاد اندونزی مجلسی طرز درست کردن پیراشکی مارچوبه با سس آلو سیاه آموزش اصولی درست کردن میگو کبابی آموزش پخت نان در کمترین زمان بر روی اجاق گاز آموزش درست کردن سوپ کدو و سیب زمینی آموزش درست کردن کوکوی پاستا طرز تهیه اسنک هات داگ خوشمزه ترین فست فود خانگی