الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

ماجرای شلاق زدن زنان با حجاب

مجموعه : اخبار گوناگون
ماجرای شلاق زدن زنان با حجاب

ماجرای شلاق زدن زنان با حجاب

گروه تروریستی داعش، زنان سوری را که چادر تنگ به سر کنند 20 ضربه شلاق و زنانی که از لوازم آرایش استفاده کنند 5 ضربه شلاق می‌زند.

 

“آزاده موافینی” زنی از جنوب ترکیه، در گزارشی که در روزنامه “نیویورک تایمز” منتشر شد به برخی از جنبه های مجازات زنان در شهر رقۀ سوریه اشاره کرد که به عنوان پایتخت گروه تروریستی داعش خوانده می شود.

 

وی که از عناصر جدا شده از “گردان الخنساء” داعش است، درباره ماموریت این گروه توضیح داد که الخنساء، نیروی پلیس زنان داعش به شمار می رود و وظیفه دارد، قوانین دیکتۀ شدۀ داعش را در مناطقِ تحتِ اشغالِ این گروه تروریستی، اجرا کند.

 

بر پایه این گزارش سماتک، در روزهایِ نخستِ اشغال رقه به دست عناصر داعش، به منظورِ عادت دادن زنان به قوانین جدید، از مجازات خفیفی نظیر جریمه های نقدی کم، استفاده می شد؛ اما پس از مدتی، مجازات بدنی جایگزین شد.

 

در این گزارش به ماجرای یک مادر و دختر سوری اشاره شده است که چادری تنگ به سر داشتند و توسط پلیس داعش بازداشت شدند. این دو زن، مُنکر ارتکاب تخلف بودند و با توجه به محجبه بودن، دلیلی برای بازداشت خود نمی یافتند.

 

عناصر داعش برای شلاق زدنِ آنان به دلیل سر کردن چادر تنگ آن ها را به اتاق شکنجه بردند که متوجه شدند دو زن، زیر نقاب، آرایش به صورت دارند به همین سبب، علاوه بر 20 ضربه شلاقِ چادر تنگ، 5 ضربه شلاق نیز برای داشتن آرایش به آنان زدند و پس از آن، 5 ضربه شلاق هم به سبب عدم پذیرش جرم در مراحل ابتداییِ بازداشت، تحمل کردند.

 

مطالب مرتبط:

 

50 ضربه شلاق برای پیشکسوت فوتبال

 

شلاق زدن دختر و پسر زناکار در افغانستان + تصاویر

 

صحنه های فجیع از شلاق زدن زنان فاحشه (عکس 18+)

 

فستیوال شلاق زدن در استرالیا

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری