الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

دریافت قسطی حق بیمه سربازی به منظور احتساب سابقه

مجموعه : اخبار گوناگون
دریافت قسطی حق بیمه سربازی به منظور احتساب سابقه

دریافت قسطی حق بیمه سربازی برای درج در سابقه بیمه ای افراد امکان پذیر شد. دریافت قسطی حق بیمه سربازی به منظور احتساب سابقه بیمه ای برای افرادی که می خواهند سابقه بیمه ای خدمت سربازی شان محاسبه شود. مدیرکل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: پرداخت حق بیمه دوران خدمت سربازی حداکثردر 12 قسط امکان پذیر است و متقاضی ملزم به پرداخت در زمان های تعیین شده است.

 

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی، سیروس نصیری گفت: به استناد قانون اصلاح تبصره ماده 14 قانون کار و الحاق یک تبصره به آن مصوب 30 فروردین 1383 و قانون استفساریه قانون یاد شده مصوب 28 مرداد سال 1385 مجلس شورای اسلامی و آیین نامه اجرایی مربوطه مصوب هشتم تیر سال 1384 هیات وزیران، احتساب مدت خدمت نظام وظیفه و حضور داوطلبانه در جبهه تمام مشمولین قانون تامین اجتماعی با دارا بودن شرایط مقرر قانونی امکان پذیر است.

 

او گفت: احتساب سوابق موردنظر منوط به بیمه پردازی در زمان ارایه تقاضا و داشتن دو سال سابقه حق بیمه نزد سازمان و همچنین پرداخت حق بیمه متعلقه طبق ضوابط مقرر در ماده سه آیین نامه اجرایی یاد شده به نسبت هفت سی ام سهم بیمه شده و بیست و سه سی ام سهم دولت است.نصیری ادامه داد: مهلت پرداخت حق بیمه در صورت پرداخت یک جا، حداکثر تا پایان ماه بعد از تسلیم اعلامیه بدهی است.

 

او گفت: بیمه شده درصورت عدم توانایی پرداخت یک جای حق بیمه متعلقه می تواند در مهلت مذکور نسبت به ارایه درخواست تقسیط بدهی اقدام کند که در این حالت، واحد اجرایی با توجه به میزان بدهی و سایر ملاحظات، حق بیمه متعلقه را حداکثر در 12 قسط ماهانه تقسیط خواهد کرد.

 

مدیرکل امور فنی بیمه شدگان تامین اجتماعی گفت: در هرحال پذیرش سوابق موردنظر و بهره مندی از مزایای قانونی آن نزد سازمان تامین اجتماعی منوط به پرداخت کامل حق بیمه در مهلت های تعیین شده خواهد بود، در غیر این صورت احتساب سوابق مذکور براساس تقاضای مجدد و تجدید محاسبه حق بیمه با رعایت ضوابط مربوطه میسر است.

 

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری