سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

افتتاح دبیرستان دخترانه برای دانش آموزان متاهل

مجموعه : اخبار گوناگون
افتتاح دبیرستان دخترانه برای دانش آموزان متاهل

دبیرستان دخترانه برای دانش آموزان متاهل برای اولین بار در شهرستان کاشمر افتتاح شد. این دبیرستان فقط مخصوص افراد و دانش آموزان متاهل است و مجردها حق درس خواندن در این دبیرستان را ندارند.

 

محمد تقی فخریان در حاشیه مراسم روز جوان در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: به منظور ترویج فرهنگ ازدواج آسان و بر طرف كردن مشكلات ادامه تحصیل دانش‌آموزان دختر متاهل، بخشی از فضای آموزشی به این افراد اختصاص داده شده تا بتوانند در مدارس اختصاصی، به تحصیلات خود ادامه دهند.

 
 این طرح به صورت آزمایشی در شهرستان كاشمر اجرایی شده كه نتایج خوبی نیز داشته است. فخریان تاكید كرد: تلاش می‌كنیم در هر شهر حداقل یك دبیرستان و یا یك شیفت مدرسه را به دانش آموزان متاهل اختصاص دهیم كه ممكن است در برخی از شهرستان‌ها این تعداد بیشتر باشد.

 
مدیركل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی در خصوص راه اندازی این مدارس در روستاها اظهار داشت: به علت كمبود دانش‌آموز در روستاها، امكان اجرای این طرح نیست و دانش‌آموزان متاهل می توانند به شهر‌های همجوار خود مراجعه كرده و یا در مراكز شبانه‌روزی ادامه تحصیل دهند.

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه ترشی زردآلو و هلو خانگی آموزش تهیه و طبخ کباب سبزیجات رژیمی خواص دانه هندوانه برای بدن طرز تهیه چیز کیک ساده با آسان ترین روش آموزش درست کردن کیک گرم شکلاتی روش درست کردن شربت ریواس طرز تهیه و طعم قهوه در کشورهای مختلف جهان خواص هندوانه و خربزه برای بدن بهترین رنگ های مواد غذایی برای تضمین سلامت بدن آموزش تهیه ته چین کباب کوبیده با مواد مورد نیاز کلکسیون عکس شیک ترین تزیینات شیرینی و کیک طرز تهیه انواع دسرهای رژیمی