سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

سوتی جنجالی مجری تلویزیونی

مجموعه : اخبار گوناگون
سوتی جنجالی مجری تلویزیونی

یکی از مجریان شبکه تلویزیونی فاکس نیوز به تازگی سوتی جنجالی را از خود بدر کرده است. تز یکی از مجریان زن شبکه فاکس نیوز درباره علت سقوط هواپیمای AsiaAir از دیشب سوژه اصلی در رسانه های اجتماعی و اینترنت شده است.

 

این مجری نابغه میگوید به نظر من دلیل اصلی سقوط هواپیما استفاده نکردن از واحد های متریک(واحدهای اندازه گیری جهانی مانند متر لیتر و..) و استفاده کردن از واحد های دیگر است. این در حالی است که حتی  بچه های دبستانی هم میدانند که تغییر دادن واحد اندازه گیری مانند تغییر دادن واحد اندازهگیری ارتفاع تفاوتی در خود ارتفاع ایجاد نمیکند.

 

البته مهمان برنامه این موضوع را به مجری یاداور شد که واحد اندازه گیری ارتباطی به سقوط یک هواپیما ندارد. این هواپیما بعد از اینکه در هوای طوفانی گرفتار میشود از برج مراقبت تقاضا میکند تا ارتفاع خود را کمتر کند و بعد از ان در مکانی نا مشخص سقوط میکند.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن شامی رودباری آموزش کاچی چهار مغز خوراکی بسیار مفید طرز درست کردن سیر ترشی شمالی در خانه خوراکی های مشکی چه خواص و فوایدی را دارند؟ پوست موز | فواید و خواص پوست موز آموزش حرفه ای دم کردن قهوه خاصیت قره قروت میان وعده بسیار ترش و خوشمزه طرز تهیه بیسکویت خوشمزه پاییزی بدون نیاز به فر آموزش درست کردن عدس پلو نذری ویژه مجالس طرز تهیه باترمیلک خانگی برای استفاده در کیک طرز تهیه غذاهای محلی و بومی شهرهای اصفهان ، رامسر و مشهد فیبر چیست و انواع فیبرها کدامند؟