سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

گوگل یکی از کشتی های آمریکایی خود را فروخت

مجموعه : اخبار گوناگون
گوگل یکی از کشتی های آمریکایی خود را فروخت

گوگل یکی از کشتی های آمریکایی خود را فروخت. یک شرکت کشتیرانی بین ا‌لمللی خریدار کشتی اسرارآمیز ساخت گوگل است، اما نام آن افشا نشده است. برخی معتقدند گوگل می خواهد این کشتی را به محلی برای نمایش برخی فناوری های خاص خود مانند عینک هوشمندش برای افراد ویژه مبدل کند.

 گوگل به تازگی یکی از دو کشتی اسرارآمیز ساخت خود را فروخته است. اولین بار در پاییز سال گذشته بود که مشخص شد گوگل دست به چنین کاری زده است.

به گزارش پایگاه سماتک به نقل از لس آنجلس تایمز، این دو کشتی در سواحل مختلف آمریکا ساخته شده و به آب انداخته شده‌اند و مشخص نیست گوگل به چه دلیل هزینه های کلانی را به ساخت آنها اختصاص داده است. هر دو کشتی که طراحی زیبایی دارند چهار طبقه هستند و هنوز خبرنگاران نتوانسته‌اند از آنها بازدید داشته باشند.

گوگل در ابتدا نه تنها حاضر به ارائه توضیحات در مورد این کشتی‌ها نیست، بلکه حتی تعلق آنها به خود را تکذیب کرده است. پس از انتشار خبر ساخت این کشتی‌ها برای اولین بار گفته شد هدف گوگل از این کار طراحی دیتاسنترهای شناور است. سرانجام پس از گمانه‌زنی‌های فراوان گوگل مالکیت این کشتی‌ها را پذیرفت و هدف از ساخت آنها را ایجاد فضایی تعاملی برای آموزش فناوری های تازه به افراد دانست.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه 7 نوع ساندویچ خوشمزه برای وعده ناهار دانش آموزان تکنیک های مهم برای بهتر درست کردن جوجه کباب طرز درست کردن اسموتی موز با کره بادام زمینی طرز تهیه ساندویچ گوشت لقمه ای با خمیر اضافه آموزش درست کردن خورش طلا کوله گیلانی انار، میوه ای شگفت انگیز برای ترمیم عضلات بدن انسان آموزش تکنیک های مهم برای درست کردن فلافل بازاری کیک های خوشمزه با تجهیزات پزشکی طرز تهیه خورشت آلو اسفناج در منزل مواد غذایی پر انرژی و نشاط آور آموزش کامل درست کردن ترشی انبه‌ کال در منزل آموزش ساده درست کردن کلوچه فندقی