سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

دلیل عجیب داماد عربستانی برای طلاق همسرش

مجموعه : اخبار گوناگون
دلیل عجیب داماد عربستانی برای طلاق همسرش

دلیل عجیب داماد عربستانی برای طلاق همسرش

این زوج سعودی بعد از برگزاری مراسم عروسی برای گذراندن ماه عسل به شهر جده رفتند که پس از بروز برخی رویدادها، داماد تصمیم گرفت عروس خود را تنها پس از گذشت دو روز زندگی مشترک طلاق دهد.ماجرا از آنجا شروع شد که این زن و مرد عربستانی ابتدا در داخل آپارتمان اجاره‌ای خود شاهد افتادن پرده‌ای بودند که به پنجره آویزان بود، بعد برای شام به یک رستوران رفتند و زن با دیدن پیشخدمت رستوران با تعجب از همسرش پرسید:

 

این پیشخدمت چگونه راه می‌رود؟ چند ثانیه بعد پیشخدمت روی زمین افتاد اما موضوع به اینجا ختم نشد و زن و مرد همین که به آپارتمان خود بازگشتند، زن جوان شیشه عطر را به دست گرفت و از خوش‌بو بودن عطر سخن گفت و چند ثانیه بعد شیشه عطر روی زمین افتاد و ریز ریز شد!

 

با وقوع این حادثه، مرد جوان به این اطمینان رسید که همسرش منشاء بدیُمنی است و نحس است. به این ترتیب تازه‌داماد راه حلی جز طلاق و پایان زندگی مشترک برای برطرف کردن ترس و نگرانی خود از شورچشمی همسرش نیافت و روز بعد همراه همسر به طائف بازگشت و به خانواده همسرش اعلام کرد که وی را طلاق داده زیرا به این باور رسیده که شور بودن چشمان او برایش مشکل‌ساز است.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه خوشمزه ترین پیتزای رژیمی مارگاریتا 11 خاصیت مفید ماهی برای بدن آموزش درست کردن کیک گرم شکلاتی آموزش درست کردن اسنک تن (ماهی) طرز تهیه کوکوی اشپل خوشمزه ترین غذای گیلانی ها در نوروز طرز تهیه باترمیلک خانگی برای استفاده در کیک با شیر طلایی جوان شوید و جوان بمانید دستور پخت غذای خوشمزه شامی نارنجی طرز تهیه سالاد خوشمزه به نام “ترین پنیر و سبزیجات” آموزش غذای رژیمی کدوی شکم پر آموزش درست کردن چند مدل فست فود رژیمی طرز تهیه غذاهای محلی و بومی شهرهای اصفهان ، رامسر و مشهد