سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

دیدار دکتر حسن روحانی با دختران یتیم در مشهد

مجموعه : اخبار گوناگون
دیدار دکتر حسن روحانی با دختران یتیم در مشهد

. فاطمه به همراه ۴ دختر هم‌سن و سال خود به دیدار رییس‌ جمهوری می‌شتابد. (تو مثل سپیدی، بوی احساس می‌دهد، دستت، پدر قربان دستت اگر دنیای من باشی من عاشق تو‌ام بابایی، تو پدر یک تکیه‌گاهی، تو نور امیدی، آه که چه رنج‌هایی کشیده‌ای).

پدر ندارم، مادر ندارم و دوست دارم رییس‌ جمهور را ببینم، دوست دارم پدر را ببینم.مکالمه تمام شد. سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) در استان خراسان رضوی این پیام را دریافت کرد.

دیدار دکتر حسن روحانی با دختران یتیم در مشهد

این پیام در اختیار دکتر حسن روحانی رییس‌ جمهوری قرار گرفت. در حاشیه کنفرانس مطبوعاتی رییس‌ جمهوری با خبرنگاران در مشهد، دیدار انجام شد. فاطمه به همراه ۴ دختر هم‌سن و سال خود به دیدار رییس‌ جمهوری می‌شتابد. (تو مثل سپیدی، بوی احساس می‌دهد، دستت، پدر قربان دستت اگر دنیای من باشی من عاشق تو‌ام بابایی، تو پدر یک تکیه‌گاهی، تو نور امیدی، آه که چه رنج‌هایی کشیده‌ای).

دیدار دکتر حسن روحانی با دختران یتیم در مشهد

این نوای دختران یتیمی بود که اشک را در چشمان رییس‌ جمهوری و همراهانش نشاند. دکتر روحانی با اهداء هدایایی به این دختران معصوم از آنان قدردانی و آرزو کرد ایران اسلامی آبادتر شود. تا یتیمی در رنج زندگی نکند، شما با استعدادید و آینده از آن شماست. دختران در پایان نقاشی‌های خود را متقابل به رییس‌ جمهوری هدیه کردند و شادمان رفتند؛ آرزویی تحقق یافته، «آرزوی دیدار با رییس‌ جمهوری».

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آیا از خواص غذاهای تند چیزی میدانید؟ آموزش درست کردن مسقطی انار ویژه شب یلدا چه مواد غذایی ذهن را ضعیف میکند؟ آموزش درست کردن ترشی انار در خانه آموزش درست کردن دسر شکلاتی زمستانی شنبلیله و تخم آن کدام خواص را دارد؟ ماده های غذایی نشاط آور هسته زردآلو را نخورید ، کشنده است طرز درست کردن شیرین پلو طرز تهیه میلک شیک گلابی بهترین نوشیدنی شهریور ماه طرز تهیه جوجه ترش در منزل طرز تهیه باترمیلک خانگی برای استفاده در کیک