الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

تولید بستنی تقلبی میهن در گاراژ تعویض روغنی

مجموعه : اخبار گوناگون
تولید بستنی تقلبی میهن در گاراژ تعویض روغنی

عاملان اصلی تولید بستنی تقلبی میهن در انبار و گاراژ تعویض روغنی به دام پلیس افتادند. در طی یک عملیات پلیسی افراد سودجویی که با سوء استفاده از مارک و برند معتبر میهن اقدام به تولید بستنی تقلبی می کردند لور فتند.

 

سرهنگ “احمد رحیمی” گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت کارگاهی در امر تهیه و توزیع بستنی سنتی با برند تقلبی میهن در همدان، عوامل نظارتی پلیس امنیت عمومی رسیدگی به این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

 

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی، ماموران این پلیس به همراه کارشناسان مرکز بهداشت همدان از کارگاه اعلامی واقع در یکی از محله های قدیمی همدان که فاقد هرگونه تابلو علائم بود و به صورت پنهانی و غیرمجاز و غیربهداشتی تهیه می شد، بازرسی به عمل آوردند.

 

رئیس پلیس امنیت عمومی استان همدان تصریح کرد: در بازرسی صورت گرفته مشخص شد متخلفان از نام تجاری یکی از شرکت های معتبر برای بسته بندی محصولات غیربهداشتی خود استفاده می کردند که در نتیجه بیش از یک هزار و 500 عدد انواع بستنی لیوانی و حصیری به همراه سه هزار و 180 نوشمک، 10 حلب 10 کیلویی بستنی، 10 حلب پنیر 17 کیلویی، شش هزار عدد نان بستنی، 350 کیلوگرم شکر، 20 قوطی اسانس غیرمجاز، 80 کیلوگرم پودر غیرمجاز، یک هزار و 260 عدد کارتن بستنی بدون مشخصات و همچنین تعداد قابل توجهی قاشق بستنی، ظرف بستنی خالی، نایلون بسته بندی با مارک تقلبی و دو دستگاه تولید بستنی و چهار دستگاه یخچال بستنی کشف شد.

 

رحیمی با اشاره به دستگیری یک زن و پنج مرد در این عملیات اظهار کرد: کارگاه مذکور با دستور مقام قضائی به دلیل عدم رعایت ضوابط انتظامی و بهداشتی و نداشتن مجوز فعالیت، پلمب و از ادامه فعالیت آن جلوگیری به عمل آمد و افراد فعال در کارگاه به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرکز بهداشت همدان شدند.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری