سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

سه قلوهای زن اصفهانی در هلیکوپتر به دنیا آمدند (عکس)

مجموعه : اخبار گوناگون
سه قلوهای زن اصفهانی در هلیکوپتر به دنیا آمدند (عکس)

سه قلوهای زن جوان اصفهانی در هلیکوپتر به دنیا آمدند و هم اکنون حال هر سه قل و مادرشان خوب است. این زن باردار که به همراه پدرش سوار بر بالگرد امدادی شده بودند هرگز تصور نمی‌کرد 3 قلوهایش بر فراز آسمان و در بالگرد پا به دنیا بگذارند.

سه قلوهای زن اصفهانی در هلیکوپتر به دنیا آمدند (عکس)

صبح 11 مرداد ماه روز عجیبی برای یک پدر و مادر اصفهانی بود. ساعت 30: 09 صبح روز یکشنبه پرستاران مرکز بهداشتی درمانی شهر ورزنه در اصفهان با وضع اضطراری زنی باردار مواجه شدند. معاینات پزشکان نشان می‌داد این زن درحال زایمان است، به همین خاطر یک امداد اورژانس پیش بیمارستانی به همراه 2 تکنسین فوریت‌های پزشکی از پایگاه ورزنه به مرکز بهداشتی درمانی اعزام شدند.

 

باتوجه به شرایط جسمی این زن باردار بلافاصله از اورژانس هوایی درخواست امداد شد. با فرود بالگرد اورژانس هوایی به شهر ورزنه، مادر باردار به همراه 2 پرسنل مامایی مرکز بهداشتی درمانی این شهر به بیمارستان الزهرا (س) واقع در شهر اصفهان منتقل شدند.

سه قلوهای زن اصفهانی در هلیکوپتر به دنیا آمدند (عکس)

این زن باردار که به همراه پدرش سوار بر بالگرد امدادی شده بودند هرگز تصور نمی‌کرد سه قلوهایش بر فراز آسمان و در بالگرد پا به دنیا بگذارند. درد زایمان بی‌امانش کرده بود که ناگهان صدای ناله‌های مادر در صدای گریه اولین نوزادش گم شد. 2 تکنیسین اورژانس دقایق نفسگیر عملیات نجات زن باردار و تولد نوزادانش را در حین پرواز آغاز کردند. با فرود بالگرد صدای گریه‌های 3 نوزاد در فضای کوچک بالگرد پیچیده بود و مادر جوان نوزادانش را در آغوش داشت.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن شیر تخمه نکاتی مهم برای پختن کیک همه آنچه باید در مورد نوشیدنی اسموتی بدانید طرز تهیه نان پانچوی سیب طرز تهیه کتلت بادمجان با سویا آموزش درست کردن نان گردویی گیاه زنجبیل با خاصیت ضد تهوع و التهاب آموزش درست کردن شیرینی قارچی آموزش درست کردن کیک شکلاتی کلاسیک طرز درست کردن و روش تهیه زیتون پرورده سبزیجاتی که اگر پخته شوند خاصیت بیشتری دارند طرز تهیه خورش هلو بهترین غذای تابستانی