سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

داعش در تلگرام کانال فارسی راه اندازی کرد

مجموعه : اخبار گوناگون
داعش در تلگرام کانال فارسی راه اندازی کرد

داعش در تلگرام کانال فارسی راه اندازی کرد. گروه تروریستی داعش در سال های اخیر از هیچ کاری برای به قدرت رسیدن دریغ ندارد و به تازگی مشخص شده است که در تلگرام یک کانال به زبان فارسی راه اندازی کرده است.

 

گروهک تروریستی داعش که از رسانه های مختلفی برای تبلغات جهت پیوستن افراد به این گروهک تکفیری ، و خبر رسانی در مورد عملیات تروریستیش بهره میگیرد ، بتازگی به گزارش سماتک کانال تلگرامی خود را راه اندازی کرده است.

داعش در تلگرام کانال فارسی راه اندازی کرد

نکته قابل توجه در کانال تلگرامی داعش به گزارش سماتک فارسی بودن این کانال است .پیش از این مسئولان در رابطه با عضویت در کانال های غیر اخلاقی و مشکوک هشدار داده بودند.حال باید دید واکنش مردم به فعالیت آزادانه کانالهای معاندان و تروریست ها در تلگرام و تصمیم بر فیلتر کردن تلگرام چه خواهد بود.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش سس فرانسوی خوشمزه و عالی پیشگیری و مبارزه با سرطان تخمدان با مصرف کافئین طرز تهیه خورش آلو و قیسی خوشمزه در منزل طرز تهیه ساندویچ تن ماهی در 5 دقیقه آموزش درست کردن ساندویچ بوقلمون طرز تهیه دسر پنکیک پنیری مخصوص کودکان آموزش قیمه بوشهری و شکر پلو غذای اصیل بوشهر نکات مهم و حیاتی آشپزی برای دختران تازه عروس آموزش درست کردن سس سالسا طرز درست کردن سینه مرغ در فر آموزش ساده تهیه و طبخ آبگوشت رژیمی ویتامین ها و فواید هویج برای بدن