سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

آماده شدن خلبان اردنی برای اعدام

مجموعه : اخبار گوناگون
آماده شدن خلبان اردنی برای اعدام

خلبان اردنی که به تازگی توسط داعش دستگیر شده است خود را برای اعدام آماده کرده است. مجله داعش به نقل از این خلبان اردنی، تأکید غربی‌ها بر سقوط هواپیما به دلایل فنی را تکذیب کرد. الکساسبه در پاسخ به این سؤال مجله داعش که آیا می داند چه سرنوشتی در انتظارش است، گفت: بله می دانم .. من را می کشند!

 

مجله داعش عکسی را از خلبان اسیر اردنی با لباس نارنجی منتشر کرد؛ لباسی که بارها هنگام اعدام گروگان های خارجی داعش، بر تن آنها دیده شده است. به نقل از العالم، مجله “دابق” برای نخستین بار پس از به اسارت گرفتن معاذ الکساسبه خلبان اردنی، عکسی را از وی منتشر کرد.

 

لباس نارنجی این خلبان در این عکس بیانگر تصمیم داعش برای اعدام این خلبان، مانند دیگر گروگانهای اعدامی قبلی است.در متنی که در این مجله داعش تحت عنوان مصاحبه منتشر شده، این خلبان اردنی گفته است که جنگنده‌اش سقوط نکرده بلکه داعش آن را با موشک حرارتی سرنگون کرده است.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه خیارشور خوشمزه در مدت 3 روز آموزش تصویری گرفتن آب انار در 5 دقیقه آموزش درست کردن سس سالسا آموزش درست کردن ماهی با سبزیجات در فر طرز تهیه پیتزا فلفل دلمله ای طرز تهیه سالاد خوشمزه به نام “ترین پنیر و سبزیجات” خواص انگور سیاه و سبز طرز درست کردن اسموتی انبه طالبی مخصوص تابستان آموزش درست کردن شامی رودباری طرز تهیه سبزی پلو ماهی هندی مخصوص فصل تابستان طرز تهیه باترمیلک خانگی برای استفاده در کیک آموزش درست کردن قلقلی کبابی