سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

ساخت پیست دومیدانی مستطیلی در چین

مجموعه : اخبار گوناگون
ساخت پیست دومیدانی مستطیلی در چین

ساخت پیست دومیدانی مستطیلی در چین دومیدانی، به عنوان ورزش مادر برای تمامی رشته ها شناخته می شود و کسی در دنیا نیست که پیست این ورزش را نشناسد. پیست دو میدانی باید بیضی شکل باشد تا دونده ها راحت تر بدوند و سرعتشان هنگام پیچیدن کم نشود.

با اینکه کسی نیست که زمین دومیدانی را نشناسد اما برای اولین بار اتفاقی عجیب در شمال چین رخ داده است. در استادیوم تازه تاسیس “تانگ” در شمال چین مسئولین پیست دومیدانی را به صورت مستطیل شکل ساخته اند تا اولین استادیوم این چنینی در دنیا باشد.

ساخت پیست دومیدانی مستطیلی در چین

این استادیوم با هزینه بسیار زیادی ساخته شده است و وجود چنین مشکلی به هیچ عنوان نمی تواند جالب و قابل گذر باشد. مسئولین ساخت استادیوم می گویند به دلیل کمبود زمان و اجبار برای پایان دادن به پروژه پیست دومیدانی را اینگونه طراحی کرده اند.

این پیست که مدیر پروژه آن را تایید کرده است در حالی ساخته شده که تمامی استادیوم با آخرین تجهیزات ساخته شده و قرار بود در آینده این استادیوم به عنوان یکی از محل های برگزاری بازی های مهم مانند بازی های آسیایی باشد اما حالا تمام هزینه های این پروژه به خاطر این پیست از بین رفته است.

ساخت پیست دومیدانی مستطیلی در چین

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن پفک برزیلی گیاه زنجبیل با خاصیت ضد تهوع و التهاب آموزش ساده درست کردن رولت پیتزا طرز تهیه کره بادام زمینی در منزل آموزش تصویری درست کردن کالباس در خانه خواص هندوانه و خربزه برای بدن برنج قهوه‌ای | خواص و فواید برنج قهوه‌ای طرز تهیه کیک گلابی میان وعده خوشمزه و انرژی زا طرز تهیه بستنی یخی با طعم توت فرنگی طرز تهیه جوجه ترش در منزل طرز تهیه سوپ یونانی خوشمزه و انرژی زا طرز درست کردن بورک با برگ کلم