سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

خواستگاری و درخواست ازدواج مرد همجنس باز به اوباما

مجموعه : اخبار گوناگون
خواستگاری و درخواست ازدواج مرد همجنس باز به اوباما

یکی از مردان همجنس باز در زیمبابوه قصد دارد با اوباما که هم اکنون ریاست جمهوری آمریکا را در دست دارد ازدواج همجنس گرایانه بکند. همین چند روز پیش بود که دیوان عالی آمریکا ازدواج همجنسگرایان را در همه ایالت‌های این کشور قانونی اعلام کرد و آن را آزاد اعلام کرد. این قانون حتی در ایران با واکنش هایی همراه بوده است.

 

به طوری که بهرام رادان بازیگر سینما در واکنشی عجیب در توئیتر خود نوشت: «رأی دیروز دیوان عالی آمریکا در قانونی اعلام کردن ازدواج همجنسگراها اتفاقی تاریخی بود٬ شاید به اندازه لغو برده‌داری … از لینکلن تا اوباما…»

 

اما یکی از جالب ترین واکنش ها به این قانون رئیس زیمبابوه رابرت موگابه بوده است. شبکه mtv در خبری از پیشنهاد ازدواج وی به اوباما نوشته و آن را نشر داده است. موگابه در واکنش به این قانون با کنایه به اوباما گفته : با این تصمیم تاریخی، حالا که اوباما اصرار دارد ازدواج همجنس گرایان را آزاد کند من با او به عنوان یک «مثال عملی» ازدواج می کنم»

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن شیر تخمه نکاتی مهم برای پختن کیک همه آنچه باید در مورد نوشیدنی اسموتی بدانید طرز تهیه نان پانچوی سیب طرز تهیه کتلت بادمجان با سویا آموزش درست کردن نان گردویی گیاه زنجبیل با خاصیت ضد تهوع و التهاب آموزش درست کردن شیرینی قارچی آموزش درست کردن کیک شکلاتی کلاسیک طرز درست کردن و روش تهیه زیتون پرورده سبزیجاتی که اگر پخته شوند خاصیت بیشتری دارند طرز تهیه خورش هلو بهترین غذای تابستانی