سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

راهپیمایی عریان زنان ایرانی در سوئد + عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
راهپیمایی عریان زنان ایرانی در سوئد + عکس

چند زن کمونیست ایرانی در کشور سوئد بدن خودشان را کاملا عریان و لخت کردند و روی بدن خود شعارهایی را بر ضد حجاب اسلامی نوشتند و در خیابان های این کشور راهپیمایی کردند.

راهپیمایی عریان زنان ایرانی در سوئد + عکس

اعضای احزاب کمونیستی و همچنین سازمان مقابله با تبعیض زنان در گردهمایی که از طریق فیس بوک برنامه ریزی شده بود، چندین زن را به خیابان کشانده و آن‌ها هم در مخالفت با حجاب پیراهن‌های خود را در آورده و به صورت عریان خود را در خیابان‌ها به نمایش عموم گذاشتند.بر اساس گزارش سماتک مراسم عریان شدن در این روز به خاطر سالروز زن بوده که در تاریخ 8 مارس 2014 نامگذاری شده است.

 
این افراد روی بالاتنه برهنه خود شعارهای را با رنگ درج کرده بود که به حجاب اسلامی نه گفته است.این اقدام چند زن کمونیست ایرانی در مخالفت با حجاب اسلامی در خیابان‌های استکهلم پایتخت سوئد، جهت پیروی از اقدامات گروه‌های فمینیستی در اکراین است که در تظاهرات، مخالفت خود را با در آوردن لباس و لخت شدن در ملاء عام، نشان می دهند.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش شیرینی سنتی قطاب خانگی طرز تهیه چلو ماهیچه مشهدی آموزش درست کردن شیرینی کره ای رنگ قرمز خواص و فواید سرکه بالزامیک آموزش کامل درست کردن ترشی انبه‌ کال در منزل طرز تهیه خورش آلو و قیسی خوشمزه در منزل خواص طبیعی و مفید کلم کیل روش تهیه و آموزش درست کردن آیس پک در خانه روش درست کردن و پخت نان ذرت با سبزی طرزتهیه ی شیرینی خوشمزه قارچ در منزل چگونه کوفته قلقلی با سس ادویه دار درست کنیم ؟! طرز تهیه دسر گلابی کاراملی با بستنی