سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

حمله موجودات دریایی سواحل بریتانیا به انسانها

مجموعه : اخبار گوناگون
حمله موجودات دریایی سواحل بریتانیا به انسانها

حمله موجودات دریایی سواحل بریتانیا به انسانها تجمع و بروز کلونی‌های وسیع از عروس‌های دریایی در سواحل کشور انگلستان باعث موجی از نگرانی‌ها و همینطور بروز موارد اورژانس حمله و گزش توسط این موجودات دریایی شده است.

گفتنی است خانه این موجودات زیبای دریایی در جزایر اطراف بریتانیا است ولی در سالهای اخیر اجتماع آنها بسیار زیاد شده است.

بررسی‌ها نشان می‌دهند کارشناسان به اهالی کشور بریتانیا هشدار داده‌اند در صورت گزش حتما به پزشک مراجعه نمایند از جمله علایم این نوع گزش مواردی مانند درد شدید، تورم و یا اشکال در تنفس را می‌توان نام برد.

 

حمله موجودات دریایی سواحل بریتانیا به انسانها

کارشناسان اثرگذاری درد و بروز علایم در اثر نیش این جانور را که اغلب در شن و ماسه اطراف ساحل پنهان می‌شود در حدود 20 الی 30 دقیقه معرفی کرده‌اند.

 

حمله موجودات دریایی سواحل بریتانیا به انسانها

پژوهشگران توصیه می‌کنند در صورتی که افراد از تبحر کافی برخوردار هستند توسط پنس بهداشتی نیش را از پای خود با احتیاط خارج نمایند.

در مجموع بیش از 700 نوع انواع ماهی‌های خاردار دریاها زندگی می‌کنند.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

روش تهیه و طرز درست کردن استیک ماهی تن مزه دار شده طرز تهیه کیک اسفنجی ساده با تزیین خامه و توت فرنگی طرز تهیه اسموتی آناناس و نعناع خوشمزه در منزل طرز تهیه سیب زمینی رژیمی و خوشمزه طرز تهیه ماهی سالمون سرخ شده غذای لذیذ دریایی آموزش درست کردن دلمه مرغ خاصیت قره قروت میان وعده بسیار ترش و خوشمزه طرز تهیه ماکارونی با سس گوجه و میت بال طرز تهیه دمنوش گیاهی موثر در کاهش فشار خون طرز تهیه انواع سالادهای تابستانی طرز تهیه پیتزا سیب زمینی و پنیر سبزیجاتی که سلامت شما را تضمین می کنند