سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

مادر و دختری که در یک روز زایمان کردند

مجموعه : اخبار گوناگون
مادر و دختری که در یک روز زایمان کردند

یک زن 40 ساله و دختر جوان 20 ساله اش هر دو باهم باردار شدند و در یک روز بچه هایشان را به دنیا آوردند. مادر و دختری فلوریدایی که نه ماه پیش دریافتند باردار هستند، اوایل هفتۀ گذشته در یک روز زایمان کردند.

 

 دستینی مارتین 20 ساله تقریباً سه ساعت پس از آنکه مادرش هیتر پنتیکاف، 40 ساله، دختری به نام مادلین به دنیا آورد، پسری به نام دیمیان به دنیا آورد. دستینی مارتین در مصاحبه با شبکۀ ان‌بی‌سی گفت که در ابتدا از شنیدن خبر بارداری مادرش همزمان با مطلع شدن از بارداری خودش خوشحال نشده، اما در طول دوران بارداری رابطه‌ای عمیق میانشان پدید آمده است.

 

او گفت: “تحمل دوران بارداری و حالا که او برای کمک در کنارم است باعث شده که شرایطم بسیار راحتتر باشد.” این دو اگرچه انتظار نداشتند که روز زایمانشان یکی باشد، اما پزشکان به دلایل پزشکی متفاوت زودتر و در یک روز زایمان کردند.

 

دیمیان مارتین 3 کیلو نیم و مادلین پنتیکاف 4 کیلو وزن دارند. پنتیکاف در این باره گفت: “مثل این است که دو قلو داشته باشید ولی دردسر سروکله زدن با دو قلوها را نداشته باشید.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش ساده درست کردن رولت پیتزا طرز تهیه ‏کمپوت آناناس خوشمزه در منزل آموزش درست کردن دسر تیرامیسو خواص بوی کباب برای بدن انسان ساندویچ گوشت و کاهو غذایی خوشمزه و سریع طرز درست کردن کوکی شکری طرز تهیه ساندویچ زبان مکزیکی در 2 ساعت طرز تهیه فرنی سیب و گردو خانگی طرز تهیه سوپ پیاز غذای خوشمزه فرانسوی طرز تهیه خورشت داوود پاشا طرز تهیه کیک گردویی به شکل رولت خواص مفید قهوه برای چشم