سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

دختری که برای فرار از دست دوست پسرش لخت شد (عکس)

مجموعه : اخبار گوناگون
دختری که برای فرار از دست دوست پسرش لخت شد (عکس)

این دختر جوان که توسط پسر جوانی که ظاهرا قبلا با او دوست بوده است تحت تعقیب قرار گرفت و پس از اینکه دختر از نیت شوم دوست پسر سابقش باخبر شد خودش را لخت کرد.

 

یک جوان چینی سوار بر موتور سیکلت، دختری را تعقیب می کرده است؛ البته به نظر می رسد که بی احتیاطی این پسر باعث شده است که دختر متوجه شود از سوی او مورد تعقیب قرار گرفته است و به شدت ترسیده است. از این رو برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آزار جنسی، مقابل دیدگان شمار زیادی از مردم لخت شد تا خود را نجات دهد!

دختری که برای فرار از دست دوست پسرش لخت شد (عکس)

 این حادثه در نزدیکی یکی از میدان های شهر دونگوان در جنوب چین روی داده است.در این منطقه یک جشن موسیقی برپا بوده است و شمار زیادی از مردم حضور داشتند.جوانی سوار بر موتور سیلکت خود، دختر جوانی را تعقیب کرد.دختر که متوجه این مساله شده بود، ناگهان از یکی از سن‌های جشن بالا رفت.

 

به جوان تعقیب کننده نگاه کرد و او را فریاد زنان خطاب قرار داد و گفت:از من چه می‌خواهی؟ پس از آن لباس خود را از تن در آورد و لخت شده است. این رفتار دختر، جوان را شوکه کرد، مساله‌ای که باعث شد راهی جز فرار نداشته باشد.

 

پلیس به محل این حادثه عجیب فراخوانده شده است اما نیروهای پلیس پس از شنیدن ماجرا، دختر را دستگیر نکردند، با وجود این که برپایه قانون چین، چنین رفتاری مستلزم پرداخت جریمه مالی می باشد. از سویی دختر چینی گفت که تصمیم برای برهنه شدن را از پیش برنامه‌ریزی نکرده بود بلکه به صورت ناگهانی و برای حمایت از خود در مقابل آزار و اذیت، دست به چنین کاری زده است.

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

گیاه زنجبیل با خاصیت ضد تهوع و التهاب نکاتی مهم برای پخت کیک خانگی پف دار آموزش درست کردن توپک شکلاتی خوشمزه طرز تهیه سیب زمینی رژیمی و خوشمزه چگونه کوفته قلقلی با سس ادویه دار درست کنیم ؟! طرز تهیه قورمه سبزی هندی خوشمزه در منزل روش درست کردن آش ماش یزدی کلکسیون عکس شیک ترین تزیینات شیرینی و کیک روش تهیه سالاد ماکارونی ژله ای طرز تهیه کیک کره ای به شیوه فرانسوی طرز تهیه کتلت بادمجان با سویا طرز درست کردن شیرینی تَر شکلاتی در منزل