سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

جنجال عدد 7 روی پیشانی گاو آمریکایی + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
جنجال عدد 7 روی پیشانی گاو آمریکایی + تصاویر

روی پیشانی یک گاو آمریکایی عدد 7 به صورت مادرزادی حک شده است و این موضوع جنجالی را در جهان به وجود آورده است. تنها چند ساعت بعد از انتشار این عکس در فیسبوک 1100 نفر عکس را لایک کردند و بیش از 100 نفر نظرات خود را زیر ان نوشتند.

 

گاوی که با شماره 7 روی پیشانیش حسابی جنجال برانگیز شد ، یک شماره هفت جدید وارد پنسلوانیا شد.در دهکده ویل در پنسلوانیای امریکا گاوی متولد شده است که بر روی سرش با رنگ سفید شماره هفت هک شده است.

 

مردم هم نام او را بخاطر هم شماره بودن با شماره هفت تیم فوتبال امریکایی شهرشان بن نامیدند.این مزرعه عکس این گاو را بعد از اینکه در فیسبوک منتشر کرد حسابی جنجال برانگیز شد و حتی شبکه تلویزیونی WJAC هم از او گزارشی تهیه کرد.

 

تنها چند ساعت بعد از انتشار این عکس در فیسبوک 1100 نفر عکس را لایک کردند و بیش از 100 نفر نظرات خود را زیر ان نوشتند.قرار است این مزرعه این گاو را که حالا بن نام دارد چند روز دیگر در معرض عموم قرار دهند.

جنجال عدد 7 روی پیشانی گاو آمریکایی + تصاویر

جنجال عدد 7 روی پیشانی گاو آمریکایی + تصاویر

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز درست کردن ناگت ماهی در منزل روش درست کردن گرانول کره بادام زمینی و شکلات طرز تهیه ساندویچ میگو در 10 دقیقه ماده های غذایی نشاط آور ساندویچ نان تست با نخود سریع ترین فست فود دنیا خواص مفید خیار برای بدن آموزش درست کردن شیرینی مربایی آموزش تصویری گرفتن آب انار در 5 دقیقه بهترین رنگ های مواد غذایی برای تضمین سلامت بدن فواید بیشمار نوشیدن آب برای بدن طرز تهیه کیک آلو سیاه مخصوص تابستان عملکردهای مثبت شیر در بدن روزه داران