سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

ساختمان های تخم مرغی در پاریس + عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
ساختمان های تخم مرغی در پاریس + عکس

ساختمان های جدیدی در پاریس با شکلی متفاوت و شبیه به تخم مرغ ساخته خواهند شد. ساخت این ساختمان ها قرار است در طرح هوای تازه در پاریس اجرا شوند. این طرح در بلوار Périphérique پاریس به مرحله اجرا درمی‌آید.

 

ساکنان آینده شهر پاریس با طرح مفهومی سازه‌های تخم‌مرغی‌ شکل، از شر ساختمان‌های قدیمی و چهارگوش رهایی خواهند یافت. گروه معماری Planning Korea طرح‌هایی از پاریس آینده را ارائه کرده است؛ این طرح که هوای تازه پاریس (L’air Nouveau de Paris) نامگذاری شده است، متشکل از ساختمان‌هایی تخم‌مرغی‌شکل است.

ساختمان های تخم مرغی در پاریس + عکس

این طراحی ترکیبی از ساختمان‌های بلند با ساختار جدید و راه‌های ارتباطی در ارتفاع متشکل از منازل، محل کار و فروشگاه است؛ نمای شیشه‌ای تخم‌مرغی در ارتفاع بسیار بالا، دید 360 درجه‌ای از شهر در اختیار بیننده قرار می‌دهد.

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

خواص هندوانه و خربزه برای بدن آموزش درست کردن کباب ران مرغ بدون استخوان هویج در بینایی انسان چه نقشی دارد؟ آموزش درست کردن شیرینی رزت آموزش درست کردن شیر تخمه آموزش درست کردن حلوا شیر آموزش دسرهای تک نفره برای افطار ماه رمضان طرز تهیه ساندویچ گوشت لقمه ای با خمیر اضافه تاریخچه و دانستنی هایی درباره شکلات آموزش درست کردن لازانیا با طعم ماهی طرز تهیه خورشت قیمه بادمجان غذای سنتی ایرانی طرز تهیه چیز برگر خانگی با طعم و مزه بازاری