سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

گران ترین عکس دنیا به قیمت 20 میلیارد تومان به فروش رفت

مجموعه : اخبار گوناگون
گران ترین عکس دنیا به قیمت 20 میلیارد تومان به فروش رفت

یک عکس خارق العاده به مبلغ 20 میلیارد تومان به فروش رفت. دنیای عکاسی سرشار از ایده‌های بدیع است. مهارت و البته ذوق هنری عکاس، سبب  تمایز یک اثر نسبت به سایر آثار هنری می‌شود. اکنون  گران ترین عکس دنیا به قیمت 6.5 میلیون دلار به یک کلکسیونر فروخته شده است.

 

گران‌ ترین عکس دنیاPhantom نام دارد و توسط Peter Lik ثبت شده است. این عکس در کنار سایر عکس‌های میلیون دلاری او همچون Eternal Moods  به ارزش 1.1 میلیون دلار و Illusion  به ارزش 2.4 میلیون دلار قرار گرفته است. این 3 عکس در مجموع درآمد 10 میلیون دلاری را برای پیتر لیک به ارمغان آورده‌ اند.

 

طبق گفته نمایندگان لیک، این سه عکس میلیون دلاری در کنار عکسOne که سال 2012  به دست او گرفته شد و به قیمت 1 میلیون دلار به فروش رفت، سبب شده‌  است، 4 عکس از 20 عکسی که در طول تاریخ با فروش میلیون دلاری مواجه شده‌ اند، متعلق به لیک باشند.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

شنبلیله و تخم آن کدام خواص را دارد؟ آموزش غذایی دریایی و خوشمزه (میگو پلو و سبزیجات) طرز درست کردن کتلت رژیمی برای افراد تحت رژیم آموزش درست کردن لواشک به و انار خواص دوغ خوردن برای بدن انسان خواص تخم هندوانه آموزش درست کردن پلو کدو حلوایی طرز تهیه باترمیلک خانگی برای استفاده در کیک نکاتی برای درست کردن غذاهای خوشمزه با گوشت انگور و تاثیرات شگفت انگیز آن بر قلب و عروق آموزش غذای سالم و خوشمزه اسنک ذرت آموزش درست کردن عدس پلو نذری ویژه مجالس