سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

تجاوز پلیس به یک زن در زندان ایندیانا + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
تجاوز پلیس به یک زن در زندان ایندیانا + تصاویر

 

به محض ورود به زندان چهار افسر پلیس به وی حمله کردند. آنها به گردن و بدن وی چنگ زدند. آنها وی را به زمین زدند…دو افسر مرد و دو افسر آنجا حضور داشتند و تمامی لباس‌های او را به زور از تنش خارج کردند.»

 

رسانه‌های آمریکا خبر داده اند: “تابیتا جنتری” که ساکن نیوآلبانی است، پس از تجربه دشوار ماه مارس خود که گفته می‌شود بعد از دستگیر شدن به دلیل چند اتهام کوچک توسط نیروهای پلیس در یک زندان محلی در معرض دید (سایر زندانیان) گذاشته شد، در حال تنظیم یک دعوی (در دادگاه) فدرال می‌باشد.

 

این زن هفته گذشته تصویری ویدئویی از حبس خود را به شبکه تلویزیونی WDRB ارائه کرد. این فیلم او را به همراه دو پلیس مرد و دو پلیس زن نشان می‌دهد که در حال انتقال وی به سلولی هستند که زندانیان آن را «اتاق بالشتک» می‌نامند.

 

لارا لندنویچ، وکیل این خانم گفت: «به محض ورود به زندان چهار افسر پلیس به وی حمله کردند. آنها به گردن و بدن وی چنگ زدند. آنها وی را به زمین زدند…دو افسر مرد و دو افسر آنجا حضور داشتند و تمامی لباس‌های او را به زور از تنش خارج کردند.»

 

لندنویچ افزود: «وی که ترسیده و تحقیر شده بود با کوبیدن به در از دیگران تقاضای لباس می‌کرد که در این هنگام شخصی نزدیک در سلول آمد و گفت اگر ساکت نشوی با اسپری فلفل به تو حمله می‌کنم و آنها در را باز کرده اسپری فلفل را به داخل اتاق پاشیده و سپس آنجا را ترک کردند و وی را به صورت برهنه در سلولی آکنده از اسپری فلفل به مدت ۴۰ دقیقه محبوس کردند.»

 

در نهایت به جنتری اجازه دادند از یک پتوی کوچک استفاده کرده و چشمان خود را با آب بشوید.

 

این وکیل افزود: «او یک پتو به روی شانه‌های خود انداخته بود و در محوطه بازداشتگاه و در انظار تمامی افرادی که آنجا حضور داشتند به معرض دید گذاشته شد.»

 

وی گفت این زن سپس مجبور شد به صورت برهنه برای پنج ساعت دیگر در یک سلول به سر ببرد.

 

لندنویچ تاکید کرد: «این زنی است که در نظام قضایی ما تا زمان اثبات جرمش، بی گناه محسوب می‌شود. وی متهم شده و اتهامش یک جرم کوچک بوده است و نه جرمی سنگین.»

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کسرول سبزیجات رژیمی طرز تهیه میلک شیک گلابی بهترین نوشیدنی شهریور ماه آموزش کلوچه‌ های خندان و خوشمزه انواع پاستا (ماکارونی) ایتالیایی ها + تصاویر فلفل و خواص بی نظیر آن فواید ماست برای سلامتی آموزش درست کردن کیک ماست با سبزیجات معطر مقدار لازم سبزی های مختلف برای قرمه سبزی آموزش درست کردن کتلت رژیمی کدو سبز طرز تهیه نان جو رژیمی اصفهان طرز درست کردن کاکائو خرمایی آموزش درست کردن کباب چیکن ساتای