سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

پلیس در تعقیب شیک پوش ترین دزد دنیا است

مجموعه : اخبار گوناگون
پلیس در تعقیب شیک پوش ترین دزد دنیا است

پلیس ها اخیرا در تعقیب یکی از سارقان شیک پوش جهان هستند. کارآگاهان پلیس می‌گویند انتشار تصاویر سارق شیک‌پوش می‌تواند آنها را در شناسایی هویت این دزد کمک کند. پلیس استرالیا تصاویری از یک دزد را که شیک‌پوش ترین سارق جهان لقب گرفته برای شناسایی و دستگیری او منتشر کرده است.  تصاویر دوربین‌های مخفی نشان می‌دهد این دزد شیک‌پوش با کت و شلوار و دستکش سیاه و پیراهن سفید در حالی که ماسکی بر چهره دارد وارد رستورانی در خیابان «نیوساوت ولز» استرالیا شده و با چاقو صاحب رستوران را تهدید به مرگ کرده است.

 

این سارق رستوران مک‌دونالد در فرصت مناسب از در عقبی رستوران وارد شده و صاحب رستوران را غافلگیر کرده و پس از سرقت پا به فرار گذاشته است. کارآگاهان پلیس می‌گویند انتشار تصاویر سارق شیک‌پوش می‌تواند آنها را در شناسایی هویت این دزد کمک کند. آنچه در فیلم دوربین‌های مداربسته دیده می‌شود لهجه خاص انگلیسی سارق است که می‌تواند به دستگیری او کمک کند.

 

 

منبع: جام جم

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز درست کردن شیک پروتئین در خانه آموزش کاچی چهار مغز خوراکی بسیار مفید روش درست کردن مربای شقاقل آموزش آش آلو فواید مواد غذایی حاوی پروبیوتیک طرز تهیه خورش گوجه سبز غذای سنتی تابستانی آموزش درست کردن و طرز تهیه كوكی پیتزایی طرز درست کردن سینه مرغ در فر سرکه سیب را خودتان درست کنید کیک های خوشمزه با تجهیزات پزشکی طرز تهیه دسر شکلات انار برای شب یلدا پیشگیری و مبارزه با سرطان تخمدان با مصرف کافئین