سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

چاپ عکس احمدی نژاد روی لباس های صهیونیست ها + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
چاپ عکس احمدی نژاد روی لباس های صهیونیست ها + تصاویر

به تازگی دیده شده است که عکس احمدی نژاد روی لباس های بسیاری از صهیونیست ها چاپ شده است. به گزارش سماتک این تصاویر و ادعا صحت ندارد و جعلی است.

 

به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه‌های اجتماعی، مهم‌ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی نقل می‌شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می‌کنیم.

 

**شایعه**

تصاویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که ادعا می‌کند زنان نظامی رژیم صهیونیستی پیراهن‌هایی با عکس محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور سابق کشور پوشیده‌اند با این عنوان که: «دختران جوان در یونیفورم ارتش اسرائیل تی‌شرت‌هایی با عکس محمود احمدی نژاد پوشیدند تا نشان دهند هر چند دو دولت دشمن دیرینه باشند اما مردم معمولی کشورها می‌توانند با چنین حرکاتی روابط کشورها را سامان دهند».

 

**واقعیت**

تصاویر و ادعای فوق صحت ندارد و جعلی است. تصاویر اصلی نظامیان زن ارتش رژیم صهیونیستی را در زیر مشاهده می‌کنید:

چاپ عکس احمدی نژاد روی لباس های صهیونیست ها + تصاویر

چاپ عکس احمدی نژاد روی لباس های صهیونیست ها + تصاویر

 

تهیه و تنظیم: www.samatak.com

 

مطالب مرتبط:

 

احمدی نژاد و دکتر حسن روحانی در لباس رزم

 

ماجرای خواستگاری دختر زیباروی ایتالیا از محمود احمدی نژاد

 

مردم معترض تهران شیشه ماشین احمدی نژاد را شکستند

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

نکاتی مهم برای پختن کیک طرز تهیه اسموتی زغال اخته و ماست وانیلی آموزش درست کردن سالاد با لوبیا چشم بلبلی طرز تهیه سبزی پلو ماهی اراکی مخصوص عید نوروز آموزش درست کردن پیتزا سیب زمینی با مرغ طرز تهیه پیاز شکم پر برای افراد تحت رژیم غذایی روش های طبخ و پختن سنتی ماهی در ایران طرز تهیه پیتزا مینی گل کلم فست فود رژیمی آموزش تارت نارنگی با طعم فوق العاده خواص انواع مختلف تخمه برای بدن نکاتی برای درست کردن سالاد مقوی و سالم طرز درست کردن اسپاگتی با رول بادمجان