سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

گل بنت، عجیب و غریب ترین گل رز جهان

مجموعه : اخبار گوناگون
گل بنت، عجیب و غریب ترین گل رز جهان

گل بنت، عجیب و غریب ترین و کمیاب ترین گل رز جهان است که در رشته کوه های آلپ به ندرت می روید. محل رویش این گل در مناطق کوهستانی اروپا است که گل رز بنت بسیار گران قیمت است.

 

در این تصویر زیبا گل رزی را مشاهده می کنید که جزء نادر ترین گل های رز در جهان است و در کوه های آلپ که از شرق به غرب اروپا گسترده شده یافت می شود.

 

گفتنی است؛ این گل نایاب ترین گل رزکه فقط در کوه های آلپ پیدا میشود خواص دارویی دارد محلی ها به این گل ، گل زخم های مسیح میگویند چرا که به گزارش سماتک در هنگام صلیب کشیدن بر روی سرش قرار دادند را به یاد می آورد.

 

گل بنت گیاهان دارویی  زخم مسیح را تصویر می کشد به همین دلیل در قرن سیزدهم به وسیله برخی راهبان در دفع ارواح شریر نیز به کار میرفت.

 

مطالب مرتبط:

 

گل رز را بیشتر بشناسید (عکس)

 

عکس گل رز طبیعی با رنگ های متنوع مختلف

 

گل رز طبیعی زیبا و قشنگ (عکس)

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

ساندویچ گوشت و کاهو غذایی خوشمزه و سریع شکلات تلخ و فواید بی نظیر آن پیشگیری و مبارزه با سرطان تخمدان با مصرف کافئین زعفران چه فوایدی برای بدن انسان دارد؟ آموزش درست کردن همبرگر مغزدار ساندویچ خوشمزه طرز تهیه سوپ یونانی خوشمزه و انرژی زا خواص سیرابی برای بدن انسان روش درست کردن بستنی طالبی آموزش درست کردن سان شاین کلاسیک آموزش ساده درست کردن کلوچه فندقی طرز تهیه سالاد خوشمزه با سبزیجات کبابی انواع پاستا (ماکارونی) ایتالیایی ها + تصاویر