الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

روسیه چاه های نفت داعش را بمباران کرد

مجموعه : اخبار گوناگون
روسیه چاه های نفت داعش را بمباران کرد

روسیه چاه های نفت داعش را بمباران کرد و این گروه تروریستی حالا منابع نفتی خود را از دست داده است و جنگنده های روس همچنان در حال حمله به افراد داعش هستند.

 

برخی منابع در شهر رقه سوریه گفتند: جنگنده های روس چاههای نفت تحت کنترل گروه تروریستی داعش را بمباران کردند به گونه ای که این گروه اکنون فقط از شش چاه می تواند نفت استخراج کند. این منابع گفتند: جنگنده‌های روسیه چاههای نفت را در دو میدان التنک و التیم و چاه‌های نفت در میدانهای العمری ، مکسار و چاه‌های نفت ابوجاسم و الشولا را بمباران کردند و هم اکنون نفت فقط از شش چاه استخراج و بارگیری می‌شود.

 

این منابع افزودند: 75 درصد پالایشگاه‌های نفت به دلیل حملات هوایی روسیه تعطیل شده است. به گفته این منابع، مناطق اشغال شده توسط گروه تروریستی داعش با بحران برق و حمل و نقل دست به گریبان هستند. این منابع تصریح کردند: بودجه داعش بطور عمده بر نفت متکی است.

 

به گزارش سماتک این منابع همچنین فاش کردند: گروه تروریستی داعش در حال حاضر قصد دارد به بهانه شرایط جنگی و زکات و تامین هزینه نبرد خود مالیات سنگینی از مردم در مناطق تحت اشغال خود دریافت کند. این منابع افزودند: خدمت رسانی شبکه اینترنت هم اکنون در شهر الرقه قطع شده است.

 

مطالب مرتبط:

 

افتتاح نخستین کارخانه آب معدنی داعش + تصاویر

 

فساد جنسی و وحشیگری های گروه تروریستی داعش

 

سرباز داعش پس از نصف شدن بدنش زنده ماند + عکس

ball

ball

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری