سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

متن جنجالی ساناز نامزد سوشا مکانی (عکس)

مجموعه : اخبار گوناگون
متن جنجالی ساناز نامزد سوشا مکانی (عکس)

ساناز نامزد سوشا مکانی متن جنجالی را در واکنش به دستگیری این فوتبالیست در فضای مجازی منتشر کرده است. جزئیات این متن را در ادامه این مطلب سماتک خواهید خواند. ساناز پس از لو رفتن عکس های سوشا مکانی دروازه بان با یک دختر بی حجاب عصبانی شد و متن زیر را منتشر کرد.

 

خانم ساناز که خود را نامزد فوتبالیست مطرح کشور معرفی کرده است در صفحه شخصی اش از رفتار مردم و اتفاقات افتاده برای سوشا مکانی گلایه کرد.انتشار عکس های خصوصی سوشا مکانی در این چند روز اخیر دردسرهای زیادی را برای وی به وجود آورد.

 

به گزارش سماتک باعث شد پای سوشا مکانی به دادسرا و بازداشتگاه باز شود .ظاهرا دردسر های ایجاد شده برای این دروازه بان کشور دست از سر وی بر نمی دارد و هر لحظه اتفاقات تازه ای در این خصوص منتشر می شود.

 

چرا که خانمی که خود را نامزد سوشا مکانی معرفی کرده است در صفحه شخصی اش متنی را به اشتراک گذاشته است که در آن از رفتار برخی مردم به شدت و با لحنی توهین آمیز گلایه کرده است. به گزارش سماتک متن این پیام که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود را در ادامه خواهید دید.

 

متن جنجالی ساناز نامزد سوشا مکانی (عکس)

 

متن این پیام که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود را در بالا ببینید.

 

مطالب مرتبط:

 

نظر پلیس فتا در رابطه با پرونده سوشا مکانی دروازه بان

 

حکم جلب دروازه بان پرسپولیس به خاطر انتشار عکس های خصوصی

 

عکسهای خصوصی دروازه بان تیم پرسپولیس با همسرش

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

روش درست کردن آش ماش یزدی آموزش درست کردن لازانیا با طعم ماهی طرز تهیه دسر توت فرنگی مخصوص مجالس طرز درست کردن هات چاکلت با طعم نعنا طرز تهیه بستنی رژیمی با موز مخصوص تابستان فواید ماست برای سلامتی كدام مغز را برای كدام بيمار توصيه می كنيد؟ آموزش درست کردن چلو مرغ به روش آفریقایی آموزش مربای طالبی (بسیار خوشمزه) طرز درست کردن کتلت رژیمی برای افراد تحت رژیم آموزش درست کردن بادمجان کبابی طرز تهیه حلیم نذری محرم برای 1000 نفر