الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

ماجرای تیراندازی در بیمارستان چابهار

مجموعه : اخبار گوناگون
ماجرای تیراندازی در بیمارستان چابهار

ماجرای تیراندازی در بیمارستان چابهار

 روز گذشته یکی از اشرار در منطقه سیستان و بلوچستان فردی را به بیمارستان چابهار می آورد که تصادف کرده بوده و قبل از رسیدن به اورژانس بیمارستان فوت کرده بود اما همراه این متوفی که فردی شرور نیز بود اصرار داشت تا دوستش را که مدتی قبل فوت کرده بود بستری کنند که پس از عدم انجام این کار از جانب پزشکان بیمارستان فرد شرور اقدام به تیراندازی به سمت کادر درمانی بیمارستان چابهار کرد.

 

در اتفاقی عجیب همراه یک بیمار در چابهار پس از آنکه اصرار میکند بیمار تصادفی اش بستری شود و کادر پزشکی بیمارستان با اعلام مرگ بیمار به درخواست وی توجهی نمینمایند اقدام به تیراندازی ناموفق به سمت عوامل پزشکی بیمارستان میکند . به گزارش سماتک رئیس سازمان نظام پزشکی چابهار گفت: خشونت با پرسنل بیمارستان، نتیجه‌ای جز اتلاف وقت بیمار و درمان وی را در پی نخواهد داشت.

 

شلیک به کادر پزشکی بیمارستان امام علی (ع)چابهار کشته‌ای نداشته است‌.دکتر بهادر فرقانی رئیس سازمان نظام پزشکی چابهار در خصوص شرح ماجرای برخورد همراهان بیمار در بیمارستان امام علی(ع) چابهار، بیان داشت:

 

متوفی، به علت تصادف پیش از رسیدن به بیمارستان فوت شده بود و پزشک در بیمارستان مرگ بیمار را تایید کرده و به درمان دیگر بیماران می‌پردازد. اما یکی از همراهان بیمار که از اشرار منطقه و دارای سابقه پرخاشگری است، اصرار به بستری شدن متوفی می کند.

 

دکتر فرقانی ادامه داد: این مرد شرور زمانی که با مقاومت پرسنل بیمارستان مواجه می‌شود، به علت عصبانیت اسلحه کشیده و اقدام به شلیک می‌کند اما خوشبختانه به علت نقص فنی سلاح، گلوله شلیک نشده و فراری می‌شود که با پیگیری‌های نیروی انتظامی دستگیر می‌شود.

 

وی با تاکید بر ایجاد امنیت کادر پزشکی در این بیمارستان، خاطرنشان کرد: از نیروی انتظامی درخواست حضور نیروی 24 ساعته در اورژانس را کردیم تا دوباره شاهد چنین اتفاقات ناگواری که به دفعات در این بیمارستان البته به شکل فیزیکی رخ داده است، نباشیم.

 

مطالب مرتبط:

 

20 دقیقه جان دادن دختر جوان در خیابان مقابل بیمارستان (تصاویر 18+)

 

طبخ غذا با گوشت فاسد در بیمارستان شوش

 

مجری زن تهرانی کارش به بیمارستان کشید + عکس

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری