الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

ساندویچ فروشی داعش در کرمانشاه + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
ساندویچ فروشی داعش در کرمانشاه + تصاویر

چند روزی است که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی خبر افتتاح ساندویچ فروشی داعش در کرمانشاه جنجال به پا کرده است. اما به گزارش سماتک مسئولین گفته اند این خبر چیزی جز شایعه پراکنی نیست.

 

عکس فوق مدتیست در رسانه های اجتماعی نظیر تلگرام با عنوان دستگیری ساندویچ فروش داعشی دست به دست میشود .خبر ساندویچ فروشی در کرمانشاه با انتقال ویروس HIV (ایدز) از طریق سس به غذاهایش، سوژه اخیر شایعه پردازان شد.

 

اخیرا با انتشار این تصاویر به گزارش سماتک خبر مبنی بر حضور ساندویچ فروشی های داعشی در ایران در فضای مجازی منتشر شده است.این شایعه با متنی به این عنوان “فاجعه مرگبار در ایران. مغازه ساندویچی که داعش آن را در کرمانشاه تأسیس کرده بود پلمپ شد.

ساندویچ فروشی داعش در کرمانشاه + تصاویر

این مغازه به غذاهای مردم خون یک زن ایدزی را تزریق می کرد روزانه 20 سی سی خون آلوده از این زن گرفته و به غذای هر نفر چند قطره همراه سس تزریق می شد و حداقل بیش از 100 نفر از این راه آلوده ایدز می شدند. همچنین چندین مغازه ساندویچی دیگر در سراسر ایران مشغول اینکار هستند. لطفا به دوستان خود و گروه های دیگر اطلاع رسانی کنید.

 

در پاسخ به این شایعه با چند دلیل ساده می توان گفت: هیچ منبع معتبر یا حتی دست چندمی چنین مطلبی را درج نکرده و این شایعه صحت ندارد. سرنگ درحال تزریق به ساندویچ، حاوی سس بوده و مربوط به تهیه عکسهای تبلیغاتی مک دونالد می باشد! تصویر دیگر یک اغذیه فروشی در خیابان نیلوفر تهران و دیگری برخورد نیروی انتظامی با روزه خواری را نشان می دهد.

 

همچنین ویروس HIV یا همان عامل ایدز در خارج از بدن چند ثانیه تا چند دقیقه بیشتر زنده نمی ماند و از طریق خوردن و آشامیدن منتقل نمی شود!

 

مطالب مرتبط:

 

دختر جذاب سوری بدست داعش گردن زده شد + تصاویر

 

دختران خوشگلی که با صابون از سربازان داعش حمایت می کنند

 

بلند پایه ترین فرمانده داعش بدست یک زن به قتل رسید

 

ویدئوی اعدام گربه بدست داعش + عکس

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری