سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

اعلامیه هولناک داعش در دانشگاه های آمریکا + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
اعلامیه هولناک داعش در دانشگاه های آمریکا + تصاویر

گروه تروریستی با انتشار اعلامیه و پیامی در دانشگاه های آمریکا رعب و وحشت عمومی را در دل مردم این کشور انداخت. سخنگوی دانشگاه گفت جای نگرانی نیست و آنها پرچم آمریکا را جایگزین این نماد تروریستی میکنند.آنها با رنگ کردن این سنگها ، علامتهای داعش را از بین بردند.

 

تبليغات گروه تروريستي داعش بر روي سنگ بزرگي در محوطه دانشگاه “يانگستون” در اوهايو کارکنان اینی دانشگاه را بهت زده کرد . “شانون تيرون”، سخنگوي دانشگاه يانگستون، گفت: دوشنبه گذشته کارکنان به محض ورود به محوطه دانشگاه از تبليغات تروريستي بر روي سنگ بزرگي در محوطه دانشگاه خبر دادند.

اعلامیه هولناک داعش در دانشگاه های آمریکا + تصاویر

نوشته تهدیدآمیز داعش در دانشگاه یانگستون اوهایو موجب رعب و وحشت دانشجویان شد.شعار “ما می‌آییم” گروه تروریستی داعش بر روی صخره‌ای در دانشگاه دولتی یانگستون واقع در شمال شرق اوهایو شایعات درباره تروریستی بودن این تهدید را گسترش داده است. در کنار این نوشته تصویری از پرچم گروه داعش نیز طراحی شده که همین مسئله باعث مطلع ساختن پلیس فدرال آمریکا شد.

اعلامیه هولناک داعش در دانشگاه های آمریکا + تصاویر

بر روی این تخته سنگ همچنین شعار “یانگستون از داعش حمایت می‌کند” و “فرانسه سزاوار نابودی است” نوشته شده بود.سخنگوی دانشگاه اعلام کرد که کارکنان روز دوشنبه و پس از ورود به محوطه با این نوشته مواجه شده‌اند.

 

سخنگوی دانشگاه گفت جای نگرانی نیست و آنها پرچم آمریکا را جایگزین این نماد تروریستی میکنند.آنها با رنگ کردن این سنگها ، علامتهای داعش را از بین بردند.

اعلامیه هولناک داعش در دانشگاه های آمریکا + تصاویر

 

مطالب مرتبط:

 

ماجرای هولناک اعدام نوعروس های داعش + تصاویر

 

عروسک های بمب گذاری شده داعش برای روز اربعین + تصاویر

 

کتاب ریاضی با سوالات وحشتناک برای دانش آموزان داعش

 

عکس های دیدنی جشن فارغ التحصیلی دانشجویان داعش

 

عضو جدید داعش قبلا یک مانکن استرالیایی بوده است + تصاویر

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه ترشی مخلوط خانگی طرز تهیه سالاد پاستا به همراه مرغ آموزش درست کردن ترشی لبو و ترب آموزش طرز پخت مرغ شکم پر طرز تهیه حلیم نذری محرم برای 1000 نفر چگونه فیله مرغ پفکی درست کنیم؟ طرز تهیه آش دوغ روش درست کردن و طرز تهیه بستنی بلوبری بازاری بهترین غذای رژیمی قارچ شکم پر سس کچاپ را خودتان درست کنید (آموزش) طرز تهیه حلوای آلبالو در منزل طرز درست کردن سیر ترشی شمالی در خانه