سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

دانشجویی که در حال دیدن عکس های مبتذل بود سکته کرد

مجموعه : اخبار گوناگون
دانشجویی که در حال دیدن عکس های مبتذل بود سکته کرد

دانشجویی که در حال دیدن عکس های مبتذل بود سکته کرد و درجا فوت نمود.

ژنگ 23 ساله از سال 2010 وارد دانشگاه ووهان چین شد تا در رشته پزشکی تحصیل نماید. او با میل خود در برنامه های بانک اسپرم شرکت کرد و  در طول 10 روز اخیر 4 بار به کلاس مراجعه نموده بود.

دانشجویی که در حال دیدن عکس های مبتذل بود سکته کرد

عکس های مبتذل باعث سکته و مرگ دانشجوی پزشکی شد ، دانشجوی کارآموز با دیدن تصاویر مبتذل دچار حمله قلبی شد. دانشجوی 23 ساله هنگامی که داشت در بانک اسپرم مجله مبتذل را برسی میکرد دچار حمله قلبی شد و فوت نمود. این دانشجوی پزشکی که دوره کاراموزی خود را سپری میکرد طبق معمول دوره کارآموزی به اتفاق سایر دوستان به بانک اسپرم رفت تا دوره های خود را طی نماید. 

 

او که تصمیم گرفته بود برای چهارمین بار در کلاس شرکت نماید این بار هنگامی که داشت تصاویر مبتذل را برسی میکرد دچار حمله قلبی شد. هنگامی که پزشکان متوجه شدند اقای ژنگ گنگ مدت دو ساعت است از اتاق بیرون نیامده است به اتاق رفتند و  دیدند روی زمین افتاده و مجله پورنو در کنارش قرار دارد.

دانشجویی که در حال دیدن عکس های مبتذل بود سکته کرد

ژنگ 23 ساله از سال 2010 وارد دانشگاه ووهان چین شد تا در رشته پزشکی تحصیل نماید. او با میل خود در برنامه های بانک اسپرم شرکت کرد و  در طول 10 روز اخیر 4 بار به کلاس مراجعه نموده بود.  اکنون خانواده دانشجو شکایت به دادگاه برده و از مسولین بانک اسپرم شکایت نموده و خواهان 500 هزار پوند هستند.

 

آنها معتقدند مسولین دانشگاه ووهان فرزندشان را مجبور به شرکت در دوره های کارآموزی نموده اند. اما شواهد و مدارک خلاف آنرا نشان می دهد.بر اساس اخرین جلسات دادگاه خانواده دانشجو به مبلغ 19 هزار پوند بعلاوه 8 هزار پوند جهت برگزاری مراسم خاکسپاری راضی شده اند.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

شنبلیله و تخم آن کدام خواص را دارد؟ آموزش غذایی دریایی و خوشمزه (میگو پلو و سبزیجات) طرز درست کردن کتلت رژیمی برای افراد تحت رژیم آموزش درست کردن لواشک به و انار خواص دوغ خوردن برای بدن انسان خواص تخم هندوانه آموزش درست کردن پلو کدو حلوایی طرز تهیه باترمیلک خانگی برای استفاده در کیک نکاتی برای درست کردن غذاهای خوشمزه با گوشت انگور و تاثیرات شگفت انگیز آن بر قلب و عروق آموزش غذای سالم و خوشمزه اسنک ذرت آموزش درست کردن عدس پلو نذری ویژه مجالس