الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

بدلکاری که از روی ماشین های در حال حرکت می پرد

مجموعه : اخبار گوناگون
بدلکاری که از روی ماشین های در حال حرکت می پرد

این مرد بدلکار در حالی که ماشین ها به طرف وی می آیند از روی آن ها می پرد بدون اینکه ذره ای مصدوم شود. این جوان بدلکار در مورد بدلکاری های خود می گوید: من در همه لحظات این کار تصاویر را در ذهن خودم بازسازی می کنم و به همین علت تا به حال هیچ حادثه ای نبوده است.

 

“آل پرنده” بدلکاری با دل و جراتی است که علاقه بسیاری به پریدن از روی خودروها دارد. این مرد با خودرو و موتورسیکلت های پرسرعت بدلکاری خود را انجام می دهد و تا به حال هیچ وقت مصدوم هم نشده است.

 

این مرد در خیابان یا پیست منتظر خودرو پرسرعتی می شود که به طرفش می آید و دقیقا در آخرین لحظه با یک پرش بلند و بی نظیر از روی خودرو رد می شود. این کار را تنها درفیلم ها با چندین و چند وسیله ویژه و مختلف شاهد بوده ایم.

 

این بدلکار سوئدی به نام “اوسینی ایزا گوبیتکا” تا به حال از روی مدل های مختلف خودروها پریده است و در میان آن ها حتی می توان به لامبورگینی اشاره کرد که با سرعت 120 کیلومتر برساعت به سمت وی می آمد.

 

او در مورد بدلکاری های خود می گوید: من در همه لحظات این کار تصاویر را در ذهن خودم بازسازی می کنم و به همین علت تا به حال هیچ حادثه ای نبوده است.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری