سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

سلفی خبرنگار سوری با داعشی ها جنجال به پا کرد

مجموعه : اخبار گوناگون
سلفی خبرنگار سوری با داعشی ها جنجال به پا کرد

سلفی خبرنگار سوری با داعشی ها جنجال به پا کرد. این خبرنگار برای اینکه بتواند لج رؤسای داعش را در آورد اقدام به گرفتن عکس سلفی با داعشی های اسیر در سوریه کرد و سپس این عکس را به اشتراک گذاشت.

 

یک خبرنگار اهل سوریه با گرفتن عکس سلفی با داعشی ها خشم این گروه تکفیری را در آورده است. شادی حلوه نام خبرنگار تلویزیون سوریه است که با حضور در میدان های نبرد علیه تروریست های تکفیری پس از به اسارت گرفتن تروریست های تکفیری توسط ارتش با آنها عکس سلفی می گیرد.

سلفی خبرنگار سوری با داعشی ها جنجال به پا کرد

به این صورت تروریست ها را به سخره گرفته است. این اقدام حلوه باعث شده تا تروریست های تکفیری به شدت از او عصبانی شوند و با الفاظ رکیک و.. از او پذیرایی کنند. 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

چگونه در خانه کیک بستنی درست کنیم؟ آموزش درست کردن کیک موز و کیوی آموزش درست کردن پودینگ شکلاتی خامه ای سبزیجاتی که سلامت شما را تضمین می کنند طرز تهیه یک شام خوشمزه با استفاده از ران مرغ و قارچ طرز تهیه کیک آلو سیاه مخصوص تابستان آموزش پخت نان بافته آموزش درست کردن مربای پوست پرتقال در خانه آموزش درست کردن سس سالسا آموزش درست کردن کاپ کیک قلب مخصوص ولنتاین دستور پخت کلوچه شیرمال آموزش درست کردن شیرینی آردی عید نوروز