سفر
قصر شیرین
الفبا

نیم نگاهی به گذشته

تجاوز جنسی به دختر باکره 14 ساله در جهرم رابطه پسر معتاد 22 ساله با زن شوهردار (نازیلا) در منطقه مصلی مشهد داعش از هیفا وهبی تقاضای جهاد نکاح و رابطه با سربازان کرد + تصاویر رابطه جنسی زن شوهردار با مرد میانسال در قاسم آباد مشهد فورتو کوچک ترین خودروی کم مصرف 160 میلیون تومانی رابطه جنسی متعدد مهمانداران زن با خلبان هواپیما در حین پرواز پسری که پس از مرگ دوباره زنده شد و بهشت را ترسیم کرد ماجرای تجاوز پسر 24 ساله به زن تهرانی در یوسف آباد نقشه شوم زن شوهردار و خواهرش برای مردان هوس باز مامور قلابی به زنان و دختران بدحجاب در پارک تجاوز می کرد قیمت جدید پرفروش ترین خودروهای وارداتی مدل 2017 مرد تهرانی با ماشین های لوکس اجاره ای قاپ زنان مطلقه را می دزدید بازوبند یا حسین خبرنگار کره ای در ورزشگاه آزادی + عکس ماجرای توهین مداح اهل بیت به ساحت امام حسین (ع) متن و عکس های جالب صفحه اینستاگرام بازیکنان تیم ملی پیدا کردن شوهر مورد علاقه با 2.5 میلیون تومان (ویژه خانمها) عکس های غیر اخلاقی از رابطه جنسی مونا با رییس شرکت ماجرای همخوابی معلم خصوصی با مادر یکی از دانش آموزان نخستین پیوند سر انسان به چه نتیجه ای دست خواهد یافت؟ حراج وسایل جا مانده از مسافران در فرودگاه + تصاویر
سماتک
الفبا

میزان گوگرد در بنزین 20 برابر حد مجاز است

مجموعه : اخبار گوناگون
میزان گوگرد در بنزین 20 برابر حد مجاز است

 

میزان گوگرد در بنزین 20 برابر حد مجاز است. بر اساس نمونه گیری و آنالیز انجام شده عدد اکتان بنزین های نمونه برداری شده به جز یک مورد بنزین سوپر جایگاه آپادانا در ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ بسیار پایین تر از حد استاندارد آلایندگی است.

 

مدیر کل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: بر اساس نتایج آنالیز نمونه بنزین توزیع شده در دو سال گذشته در شهر تهران توسط کشور آلمان، میزان گوگرد این نمونه ها ۲۰ برابر حد مجاز است.

به گزارش مهر، دکتر وحید حسینی گفت: طی سه مرحله نمونه برداری از نمونه های بنزین معمولی و سوپر توزیع شده در شهر تهران در تاریخ چهارم دی ماه ۱۳۹۰، ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ و بهمن ۱۳۹۱ از چند پمپ بنزین مختلف تهیه و برای آنالیز به آزمایشگاه ASG در کشور آلمان ارسال شد.


به گفته وی، باید توجه شود نتایج ارائه شده صرفا نتایج یک نمونه تصادفی از بنزین های توزیع شده در سطح شهر است و نتایج نمی تواند به صورت کلی و عمومی به کیفیت کل بنزین ایران توسعه یابد.


حسینی گفت: بر اساس نمونه گیری و آنالیز انجام شده عدد اکتان بنزین های نمونه برداری شده به جز یک مورد بنزین سوپر جایگاه آپادانا در ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ بسیار پایین تر از حد استاندارد آلایندگی است.


مدیر کل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران یادآور شد: متوسط عدد اکتان اندازه گیری شده در حدود ۸۳ است که با حد استاندارد یعنی ۹۱ فاصله زیادی دارد. عدد اکتان پایین موجب افزایش مصرف سوخت، کاهش عمر مفید موتور و افزایش آلاینده های تولیدی است.


حسینی گفت: محتوای گوگرد بنزن های نمونه برداری شده به جز یک نمونه که ۷.۶ پی پی ام بود سایر نمونه ها بین ۱۶۶ پی پی ام تا ۲۷۰ یعنی به طور متوسط حدود ۲۰ برابر استاندارد بوده است.


به گفته او، سطح گوگرد در حدود ۲۰۰ پی پی ام می تواند سطح اکسیدهای نیتروژن تولیدی خودروهای مدرن را در حدود ۵۰ درصد افزایش دهد علاوه بر این راندمان کاهش اکسیدهای نیتروژن دستگاههای کنترل آلایندگی خودرو می تواند پس از حدود ۷۰ ساعت کارکرد به کمتر از ۳۰ درصد کاهش یابد.

مدیر کل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: میزان بنزن موجود در نمونه های بنزین اندازه گیری شده در مقایسه با حد استاندارد یعنی یک درصد حجمی بین ۱.۵۵ تا ۲.۵۶ درصد حجمی متغیر است.

او گفت: هر چند بنزن به منظور افزایش عدد اکتان به بنزین اضافه شده اما آلایندگی مستقیم و غیر مستقیم ناشی از بنزن بیش از حد استاندارد یک درصد حجمی می تواند اثرات مخربی بر سلامت انسان داشته باشد.

حسینی در ادامه گفت: البته بررسی اعداد اکتان بنزین های نمونه نشان می دهد که افزایش سطح بنزن در بنزین نیز نتوانسته است معضل عدد اکتان پایین بنزین را حل کند.

او در پایان گفت: به نظر می رسد معضل اصلی کیفیت بنزین های نمونه برداری شده عدد اکتان بسیار پایین، محتوی بنزن و گوگرد بسیار بالاست در حالی که بقیه پارامترهای اندازه گیری شده با استانداردهای روز دنیا همخوانی دارد.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
شاد اسکانو سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

نکاتی مهم در هنگام تهیه و طبخ کباب کوبیده آموزش درست کردن شیر تخمه طرز تهیه ماکارونی با پنیر چدار و سس گوجه فرنگی آموزش درست کردن پفک برزیلی فواید آلبالو و گیلاس در درمان بیماریها فیبر چیست و انواع فیبرها کدامند؟ آموزش سس سالاد با سبزيجات معطر آموزش درست کردن کیک شکلاتی با رویه نعنا ساندویچ نان تست با نخود سریع ترین فست فود دنیا آموزش سس هزار جزيره با طعم بی نظیر آموزش درست کردن سالاد اندونزی مجلسی طرز تهیه و تزیین سالاد شیرازی مجلسی