سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

دو سوسک زنده در شیشه شربت گران قیمت

مجموعه : اخبار گوناگون
دو سوسک زنده در شیشه شربت گران قیمت

مردی که برای گرفتن داروی کودک دو ماهه اش به داروخانه مراجعه کرد پس از خریدن شربت گران قیمت و آوردن آن به منزل مشاهده کرد که در یکی از شیشه های دارو دو عدد سوسک زنده وجود دارد.

وی افزود: این دارو از فرآورده های ترکیبی (ساختنی) می باشد که برای کودک دو ماهه ام تجویز شده است.

وی با بیان اینکه قصد طرح شکایت در مراجع قانونی را دارد گفت: وقتی مراکز دارو و درمان که باید در رعایت بهداشت الگوی مردم باشند، دارو را با چنین وضعی تحویل مردم می دهند، از سایر اقشار جامعه چه انتظاری می توان داشت؟

یکی از کارشناسان دارو که خواست نامش فاش نشود گفت: این دارو که به صورت محلول ساخته می شود به جذب غذا در بدن کودک کمک می کند.

وی افزود: این دارو از داروهای گرانقیمت است که ابتدا در ظرف های بزرگ بسته بندی می شود و به احتمال زیاد هنگامی که از ظرف اصلی به ظروف کوچک منتقل می شده، این وضعیت اتفاق افتاده است.

رییس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گناباد نیز ضمن تایید وجود چند حشره در داخل شیشه محلول داروی ارائه شده گفت: این محلول برای بررسی بیشتر به معاونت دارو و غذای این دانشگاه ارسال شده و نتیجه آن تا چند روز دیگر اعلام خواهد شد.

اصغر کرامتی افزود: بعد از مشخص شدن نتیجه بررسی ها با متخلف یا متخلفین برخورد قانونی صورت می گیرد.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

انواع عسل طبیعی و خواص درمانی عسل های مختلف روش درست کردن بستنی طالبی آموزش تصویری درست کردن سمبوسه آبادان آموزش غذای سالم و خوشمزه اسنک ذرت طرز تهیه ترشی زردآلو و هلو خانگی آموزش غذای سنتی قیمه ریزه نخودچی غذای اصیل اصفهانی چگونه یک پیتزای متفاوت بپزیم؟ نکاتی برای درست کردن سالاد مقوی و سالم طرز تهیه پیتزا مینی گل کلم فست فود رژیمی برخی از خواص زیره آموزش ساده درست کردن دمپختک آموزش اصولی و نحوه تهیه سالاد برنج قهوه ای